Angle down Atgal

Spalvotos vonios – kada verta jas rinktis?

Šiais laikais vis daugiau dėmesio skiriama išskirtiniam vonios kambario interjerui, todėl ir pirkėjų dėmesį patraukia nestandartinių spalvų gaminiai. Įprastai šiai patalpai rinkdavomės baltas vonias ir kitą šviesesnių spalvų įrangą, tačiau vis dažniau susimąstoma ir apie ryškesnius šių prekių modelius. Vienos iš jų yra juodos spalvos vonios – kada vertėtų pagalvoti apie tokį variantą?

Įprastai į juodą spalvą interjere žiūrima pakankamai atsargiai – dažnai manoma, jog toks sprendimas sukurs niūrų, pernelyg tamsų vonios kambario įvaizdį. Vis dėlto, tai – klaidingi nusistovėję stereotipai, kadangi kruopščiai derinant juodą vonią su kitais patalpoje esančiais įrenginiais, galima sukurti išties jaukiai atrodysiantį kambarį, kuriame bus ir šiek tiek prabangos elementų. Ne paslaptis, jog juoda spalva atrodo išties elegantiškai, todėl toks sprendimas pasiteisina ir vonios kambaryje.

Nusprendus pasirinkti juodą vonią, svarbu palaikyti spalvų balansą – tuomet, kai kiti vonios baldai bus šviesesnių atspalvių, šis įrenginys taps akį traukiančiu kambario akcentu ir šiai patalpai suteiks dar daugiau jaukumo. Tad jeigu kambaryje dominuoja šviesios spalvos, juoda vonia gali pagyvinti vyraujantį stilių ir tuo pačiu padėti sukurti išskirtinį vonios kambario interjerą. Taip pavyks išvengti nuobodžių dizaino sprendimų ir šią namų erdvę įnešti šiek tiek unikalumo.

Vis daugiau populiarumo susilaukia ir matinės, grafito spalvotos vonios. Šie įrenginiai pasižymi tvirtu, cheminėms medžiagoms ir įvairiems įbrėžimams atspariu paviršiumi bei paprasta vonių priežiūra. Matinis įrenginių paviršius leidžia sukurti dar modernesnį kambario interjerą, tačiau tuo pačiu prideda ir jaukumo – toks modelis vonios kambaryje sukuria išties malonią ir šiltą atmosferą.

Atidžiai derinant visas vonios detales, galima pasirūpinti ir dar keliais tamsesniais akcentais, pavyzdžiui, iš tokios pačios medžiagos pagamintu praustuvu. Vienodi įrenginių atspalviai sukurs harmonijos įspūdį, o keli šviesesni baldai padės sukurti kontrastą, todėl spalvotas vonios kambarys atrodys ir gyvybingas, ir stilingas. Juoda spalva dera tiek prabangiame, tiek ir klasikiniame interjere, todėl pasirinkus tokios spalvos įrangą, ją lengvai bus galima priderinti prie bet kokio vonios kambario įvaizdžio.

Tais atvejais, kai norisi ryškaus ir tuo pačiu praktiško šios patalpos akcento, juoda vonia turėtų pateisinti lūkesčius. Šiuos įrenginius noriai renkasi išskirtinių sprendimų mėgėjai, o kitose užsienio valstybėse toks variantas sutinkamas išties dažnai, todėl tik laiko klausimas, kada tamsesnių spalvų vonios įranga taps populiari ir Lietuvoje, kuri gera kaina siūloma Arsan.lt vonios ir virtuvės įrangos salone.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite