Angle down Atgal

Šokių projekto žvaigždės Ustin&Ieva – apie baimę suartėti, patyčias ir nepavykusius santykius

„Šokio revoliucijos“ projekte į pusfinalį patekę pramoginių šokių profesionalai Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė žinomi ne tik dėl įspūdingų pasirodymų, kuriamų projekte. „Youtube“ platformoje savo šokių vaizdo įrašus kelianti pora, buvo pastebėta ir viso pasaulio – abu sulaukė ne vieno kvietimo dalyvauti tarptautiniuose televizijos projektuose ir renginiuose.

Savo karjeros pakilimą šiuo metu patirianti pora, atvirai pripažįsta, jog kelias iki šiandienos nebuvo toks lengvas. Šį sekmadienį duetas „Šokio revoliucijos“ scenoje sukurs pasirodymą, iliustruojantį Justino Mejerio išgyvenimus vaikystėje. Justinas atvirai kalba apie ne lengvą pramoginių šokių šokėjų kelią ir pripažįsta, jog tokį stilių pasirinkę vaikinai sulaukia itin daug patyčių. Justinas atviras – tokia patirtis ilgus metus paliko didžiulę traumą.

„Istorija, kurią vaizduosime scenoje gan dramatiška ir susijusi su mano asmenine patirtimi. Daug metų gyvenau užsidaręs savyje, neprisileisdavau žmonių, bendraudavau tik su keliais žmonėmis mažame rate, o naujų žmonių niekada neįsileisdavau, labai skeptiškai į juos žiūrėdavau bei buvau gan žiaurus bendravimo prasme. Vaikystėje patirta trauma dėl patyčių labai ilgai manyje gyveno, reikėjo net psichologo pagalbos, tai tik sulaukęs aštuoniolikos metų pradėjau po truputį atsistatyti. Manau, kad daugiausiai patyčių pramoginius šokius šokantys vaikinai susilaukia dėl plastiškų manierų. Šiame šokio stiliuje viskas turi būti labai grakštu, čia vyrauja visiškai kitokios emocijos, išraiškos, kurios daugeliui turbūt tiesiog atrodo visiškai ne vyriškos ir nenatūralios. Vien dėl to, kad veiki kažką kitokio nei daugelis, tu esi smerkiamas. Smerkiamas už tai, kad nesi visuma...“, - skaudžią patirtį prisimena Justinas.

Tačiau, kad ir su kokiais sunkumais susidūrė tuomet savo kelią tik pradėjęs šokėjas, šią dieną, jei galėtų atsukti laiką atgal – jis nieko nekeistų.

„Džiaugiuosi, kad pasirinkau šitą sritį. Džiaugiuosi, kad sugebėjau perlipti per save, kad neklausiau jokios kritikos ir įžeidinėjimų. Džiaugiuosi, kad pats tikėjau savimi ir padariau tai, ką galėjau geriausia. Sunkus darbas atsipirko, o visi tie, kurie praeityje buvo priešai, šiai dienai jau tapo draugais“,- pasakoja Justinas.

Ne kartą „Šokio revoliucijos“ laidose apie savo draugystę atviravęs Justino ir Ievos duetas atvirai pasakoja, jog praeityje bandė draugauti ir net ne vieną kartą. Tačiau jau dabar, atsigręždamas atgal, Justinas mano, jog būtent jo uždarumas ir nenorėjimas prisileisti žmonių galėjo lemti jų santykių pabaigą.

„Dabar, kai apie tai galvoju, mano emocijų svyravimas galėjo būti mūsų nepavykusios draugystės priežastimi. Aš tai norėdavau kažko, tai nenorėdavau. Pats nesuprasdavau, ko noriu, visuomet buvau pasimetęs... Galiu pasakyti, kad mėčiausi visą vaikystę, kalbant ne tik apie santykius. Vis bandžiau save atrasti...“, - pasakoja Justinas.

Šokėjo partnerė Ieva pripažįsta, jog tai, kad abu nebėra pora - jų ateities planams tik padės. O bandymas vėl būti pora, tik trukdytų šokti.

„Jei mes abu nusprendėme siekti aukščiausių rezultatų šokio pasaulyje, būti tik draugais yra geriausias variantas. Jau dabar ruošdamiesi „Šokio revoliucijai“ ir matydamiesi kas dieną pavargome vienas nuo kito. Būna dienų, kad vienas kito nebenorime matyti, kad jaučiame, kad reikia pertraukos. Dėl streso ir nuovargio pradėjome daug pyktis, abu norime geriausio varianto, o nuomonės kartais išsiskiria. Jei dar ir būtume pora, tokie pykčiai tik stiprėtų“, - įsitikinusi Ieva.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite