Angle down Atgal

Šokantis Joniškis garsina savo kraštą

Pavasarišką rytą trys mokykliniai autobusai, pilni šokėjų, vorele išjudėjo į Kauną. Net 45 Joniškio dalyviai nekantravo sudalyvauti konkurse LMSA „ Šokio fiestą – 2017″. Keturi kolektyvai, paruošti šokių mokytojos Linos Budrienės, konkurse neliko nepastebėti. Visi dalyvavę kolektyvai ir jų vadovė Lina Budrienė buvo apdovanoti padėkos raštais ir festivalio suvenyrais. Tačiau tai toli gražu ne viskas…

Joniškio sporto centro šokėjos šiuolaikinio šokio kategorijoje tapo Didžiojo prizo laimėtojomis ir iškovojo pirmąją vietą. Jų šokio kompozicija „Šokis Lietuvai“ sulaukė didžiulių pagyrų tiek iš komisijos, tiek iš renginio organizatorių. Joniškio žemės ūkio mokyklos šokių grupė „Mes“ šou šokio kategorijoje laimėjo garbingą ją II vietą, tačiau didžiulė šokio energija, įspūdingi vaikinų ir merginų triukai tikrai nuteikė geromis emocijomis kiekvieną esantį salėje! Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos šokių kolektyvas „Audra“ taip pat tapo II vietos laimėtojais. Na o pačios mažiausios Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos šokėjos konkurse neliko nepastebėtos, tačiau iškovoti prizinę vietą šiame konkurse sėkmės šiek tiek pritrūko. Pradinukėms tai pirmas kartas dalyvaujant konkurse, tačiau jos dar turi begales laiko tobulėti ir dar ne kartą tapti nugalėtojomis. Puikią galimybę tobulėti šokio srityje suteikia NVŠ „Judesio laisvė“, kurio metu vaikai gali mokytis šokti papildomai, o papildomos šokio pamokos tėveliams net nekainuoja.

Nėra tinkamų žodžių nupasakoti, koks jausmas apima šokėjus, kai jie gali dalyvauti konkurse ir pasirodyti scenoje, kai gali save atskleisti ir tikisi geriausių komisijos įvertinimų… Už sudarytą galimybę dalyvauti konkurse, parodyti savo šokio kompozicijas bei garsinti Joniškio kraštą, visi šokėjai bei jų vadovė nori nuoširdžiai padėkoti visų mokyklų direktoriams: Svetlanai Plaksi, Liudui Jonaičiui ir Tomui Aleknavičiui. Bei keturių didelių kolektyvų vardu noriu padėkoti vadovei Linai Budrienei, kad išmokote šokti tiek mažą, tiek didelį. Kad jūsų didžiulis noras ir užsidegimas leidžia išbandyti vis naujas galimybes!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite