Angle down Atgal

Skuode - rudens gėrybių dirbtuvėlė

Spalio 7 dieną po pamokų į biblioteką atskubėję mažieji bibliotekos lankytojai dalyvavo kūrybiniame veiklos procese – rudens kūrybinėse dirbtuvėlėse. Kiekvienais metais ruduo mus pasitinka ne tik su spalvų gausa ir nepakartojamu gamtos grožiu, bet ir su rudeninių gėrybių gausa.

Padedami bibliotekininkių, mažieji užsiėmimų dalyviai iš vaisių, daržovių ir kitų gamtoje rastų medžiagų kūrė įvairias gėlių ir daržovių kompozicijas, gyvūnėlius, vabaliukus, puokšteles. Taip pat vaikai mokėsi „konservuoti” su kankorėžiais, gilėmis, kaštonais, lapais, samanomis ir kt. – ši veikla labai sudomino mažuosius skaitytojus ir buvo labai populiari mat savo „užkonservuotas” gėrybes visi norėjo parsinešti į namus.
Iš vaikų pagamintų darbelių surengta rudens gėrybių parodėlė. Tuo tarpu įvairiaspalviais parodėlės eksponatais pasipuošusi biblioteka tapo jaukesnė ir šiltesnė. Parodėlę apžiūrėję bibliotekos lankytojai džiaugėsi, kad kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.
Įdomūs ir netikėti užsiėmimai lavina kūrybiškumą, padeda atsiskleisti kiekvieno talentui. Be to, dirbant grupėje ugdomi vaikų bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai. Užsiėmimo dalyviai patikino, kad dalyvaudami bibliotekoje vykstančiuose užsiėmimuose jie turi galimybę dalintis idėjomis bei išmokti vis kažką naujo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite