Angle down Atgal

Skundžiasi dėl teršiamos laiptinės

Į redakciją kreipėsi Gedimino 93 – iojo namo gyventoja J. Staveckienė. Senjorė sakė gyvenanti pirmame aukšte, turinti sveikatos problemų. Moteris tvirtino, kad jų daugiabučio namo laiptinėje gyventojai laiko daug šunų. 

„Suskaičiuoju kokius dešimt. Šunis vedžiojantys šeimininkai nesivargina tvarkyti laiptinės. Šunys ant kojų prineša smėlio, lapų, prikrenta nuo kailio šerių. Aš pati negaliu valyti laiptinės, samdau moterį.

Klausiu – kas galėtų padėti, sudrausminti keturkojų šeimininkus? .Juk jie turi laikytis tvarkos ne tik namie, bet ir bendro naudojimosi patalpoje“, - sakė mūsų skaitytoja. Dėl šio moters skundo susisiekėme su Kaišiadorių miesto seniūne Giedre Pavasaryte. Seniūnė sakė atostogaujanti, bet ji patvirtino, kad seniūnija turi kelis skundus dėl gyvūnų laikymo.

„Kai grįšiu po atostogų, galėsime nuvykti kartu. Jūs galite paklausti Maisto ir veterinarijos tarnybos, ar nėra šiame name registruotas šunų veislynas“, - patarė mums seniūnė. Paskambinę į Maisto ir veterinarijos tarnybos Kaišiadorių skyrių kalbėjomės su veterinarijos gydytoja Ilona Aleksejūniene, kuri atsakinga už gyvūnų priežiūrą ir gerovę.

Gydytoja, išklausiusiusi apie problemą, sakė, kad dėl smėlio ar prikritusių kailio šerių reglamento nėra, baudų skirti negalima. „Gyventojai, vedžiojantys šunis, turi juos vesti už pasaitėlio, su antsnukiais.

Tik galiu patvirtinti, kad šiame name nėra registruotas joks veislynas“, - sakė vet. gydytoja. Tad likome laukti po atostogų grįžtančios seniūnės, gal mums pasiseks pakalbinti senjorės kaimynus.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite