Angle down Atgal

Skubantis girtas vairuotojas rėžėsi į automobilį

Sekmadienio popietė apkarto Vėžaičių miestelio Samališkės gatvės gyventojams. Dauguma jų išgirdę smarkų trenksmą išbėgo iš namų pažiūrėti, kas atsitiko.

Žmonės nemaloniai nustebo pamatę eismo įvykį, į kurį netrukus pilietiškų žmonių iškviestos atvyko gelbėjimo tarnybos. Pasirodo, į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs „Opel Zafira“ įsirėžė į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Škoda Superb“.

Eismo įvykį sukėlęs „Opel Zafira“ automobilio vairuotojas buvo neblaivus, galimai važiavo viršydamas gyvenvietėse leidžiamą greitį. Jis pats ir nukentėjo, vyriškiui nustatytas 1,78 promilės girtumas.

Vėžaitiškiai sako, esą laimės dalykas, kad išvengta aukų: mat tuo metu iš šalia esančio kiemo ketino išvažiuoti šeima su vaikais. „Baisu. Tik stebuklas išgelbėjo, kad gatvėje tuo metu nebuvo trijų mažamečių vaikų. Kada vairuotojai atsipeikės, kad išgėrus reikia sėdėti namuose, o ne vairuoti?“ – sekmadienį „Bangos“ feisbuke paskelbus avarijos nuotrauką piktinosi komentatoriai.

Žmonės kalba, kad vairuotojas skubėjo į parduotuvę svaigalų. Mat esą buvo likę apie 10 minučių iki 15 val., kai sekmadieniais leistina parduoti alkoholinius gėrimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite