Angle down Atgal

Skirtingais keliais pasuko Tadas Gryn ir Toma Vaškevičiūtė?

Pastaruoju metu dažniausiai girdima žinia - skyrybos. Penkerius metus šiltus jausmus vienas kitam puoselėję Tadas Gryn ir Toma Vaškevičiūtė, panašu pasuko skirtingais keliais. Tai subtiliai savo gimtadienio dieną pranešė pati Toma. 33 gimtadienio proga ji, viešėdama svečioje šalyje.

„Kinijoje jau mano gimtadienis. Naktis. Guliu su sraigės seilių kauke ir žinoma – daug minčių. Apie Meilę, apie Laiką, apie Kūrybą, apie Gyvenimą iš esmės. Dar mano draugė @jjazzu dainuoja per kinišką kolonėlę „we are getting older my Love“ Ko išmokau per šitą Kristaus amžių? Stipriai mylėti, o taip. Meilę jausti ir auginti kaip nesibaigiantį šaltinį, paleisti pačius mylimiausius. Kol kas tai buvo sunkiausia pamoka. Galų gale ji tampa savotiška dovana, bet tam reikėjo daug kantrybės ir nuolankumo. Su laiko tėkmės greitumu dar nesusitaikau, bet vis daugiau būnu akimirkoje tokia kokia ji yra, išmokau jai nesipriešinti, tekėti laiku taip kaip jis tai daro. Kūrybą pažabojau ir prisijaukinau. Išmokau kurdama patirti tikrą džiaugsmą ir lengvumą. Žodžiu ir vėl – joje nebeliko kančios ar sunkumo.

Tik žaidimas, vaizduotė, istorijos, laimė turėti pašaukimą, įkvėpimą, sraigių seilių kaukę prieš premjerą kažkur kitam pasaulio krašte ir dėkingumą kad tai vyksta. Kūnas ir dvasia vis labiau mano rankose, įgyja tas formas ir erdves, kurias pati pasirenku, kokias siūlo dabartis. Gyvenimas toks įdomus, kartais – dėsningas ir banalus. Kelionė, šilko kelias. Ačiū iki ašarų, mano palydovai!!! Mano širdies ežeras pilnas meilės Jums. Šiandien esu Kristaus amžiaus, aplinkybės kaip 17-kos, tik esu šiek tiek gražesnė, stipresnė ir jau žinau kaip viskas laikina, kaip myliu gyvenimą, toks koks yra. Šiandien turiu daug švelnumo ir susitaikymo, labai daug energijos, kuria noriu su Jumis dalintis. Myliu, bučiuoju, T.“, – rašė aktorė T. Vaškevičiūtė.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite