Angle down Atgal

Skiepyti nuo COVID-19 svarstoma ir studentų miesteliuose

Siekiant paspartinti vakcinavimo nuo COVID-19 procesą, skiepyti svarstoma ir studentų miesteliuose, teigia sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Su universitetais taip pat bendradarbiaujame ir tikimės ten sudaryti galimybes, – pirmadienį LRT radijui sakė ministras.

Jo teigimu, dėl tokios galimybės šiuo metu yra tariamasi.

„Studentų miesteliai, kur dabar atvyks naujieji studentai, tvarkysis savo dokumentus, apgyvendinimo klausimus“, – kalbėjo A. Dulkys.

Ministras taip pat sakė, kad šiuo metu vakcinavimo procesą paspartinti siekiama skambinant įmonėms ir skatinant vakcinuotis dideles žmonių grupes su šeimos nariais.

„Mobili komanda atvažiuos pas jus į instituciją, įstaigą, organizaciją ir ten labai patogiai visa tai galima padaryti“, – teigė sveikatos apsaugos ministras.

Anot jo, taip pat siekiama, kad vakcinuotis skatintų šeimos gydytojai, vakcinavimas organizuojamas kitose masinio susibūrimo vietose, didžiuosiuose prekybos centruose.

Statistikos departamento sekmadienį skelbtais duomenimis, šalyje nuo COVID-19 mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyti 1 mln. 304 tūkst. 43 žmonės, abiem – 1 mln. 105 tūkst. 312.

Lietuvoje mažiausiai vieną skiepą nuo koronaviruso yra gavę 46,6 proc. žmonių.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite