Angle down Atgal

Skiepo laukiantiems alytiškiams – galimybė pasiskiepyti jau pirmadienį

Prioritetinių grupių asmenys, norintys pasiskiepyti „Vaxzevria“ vakcina, tai galės padaryti jau pirmadienį be jokios išankstinės registracijos, tiesiog nuo 8 valandos ryto atvykę į Skiepijimo centrą Alytaus sporto ir rekreacijos centre Naujojoje gatvėje. 

„Skiepijimas yra greičiausias ir patikimiausias būdas įveikti šį virusą. Kuo greičiau paskiepysime daugiau žmonių, tuo greičiau vėl galėsime įgyvendinti svajones laisvai keliauti tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje, sugrįšime iš virtualaus į fizinį, socialinį ir kultūrinį gyvenimą, galų gale jausimės saugesni ir laimingesni“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Pasak Skiepijimo centro veiklą koordinuojančio Alytaus poliklinikos vadovo Mariaus Jasaičio, gaunant daugiau vakcinų, galima didinti ir skiepijimo apimtis bei sudaryti skiepo laukiantiems alytiškiams galimybes kuo greičiau pasiskiepyti. 

„Kviečiame skiepą kuo greičiau gauti 65 metų ir vyresnius asmenis, švietimo įstaigų darbuotojus, ne tik teikiančius ugdymo paslaugas, bet ir visus kitus, turinčius tiesioginius kontaktus su vaikais ir moksleiviais, trenerius, abiturientus, asmenis, studijuojančius pagal sveikatos mokslų studijų krypčių programas ir dalyvaujančius klinikinių įgūdžių užsiėmimuose arba atliekančius klinikinę praktiką asmens sveikatos priežiūros įstaigose ir vaistinėse“, – sakė M. Jasaitis. 

Poliklinikos direktoriaus teigimu, skiepytis taip pat kviečiami ir asmenys, sergantys atitinkamomis sveikatos apsaugos ministro 2020 gruodžio 23 d. įsakyme V-3006 išvardytomis lėtinėmis ir sunkiomis ligomis, onkologiniai ligoniai, asmenys, kuriems nustatytas nesavarankiškumo ir neįgalumo lygis, ir juos prižiūrintys šeimos nariai. 

Prioritetinių grupių asmenys bus skiepijami gyvos eilės tvarka nuo 8 valandos ryto atvykę į skiepijimo centrą. Iš atvykusių bus prašoma atitinkamo dokumento, nurodančio jo amžių ar darbo pobūdį, kad būtų galima įsitikinti, kad asmuo tikrai priklauso prioritetinėms grupėms.  

„Pirmadienį planuojame turėti maždaug 400 vienetų „Vaxzevria“ vakcinų. Būtų labai gerai, kad skiepytis ateitų tik tie žmonės, kurie iš tiesų yra apsisprendę dėl skiepo šia vakcina. Prioritetinių grupių asmenys, norintys skiepytis kita vakcina, turėtų palaukti, kol bus pakviesti“, – sakė M. Jasaitis. 

Komunikacijos skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite