Angle down Atgal

Skelbiamas dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimas Klaipėdos miesto gyventojams

Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda vykdyti Klaipėdos miesto gyventojų sveikatos priežiūros paslaugų rėmimą 2017 m. iš savivaldybės biudžeto lėšų, vadovaudamasi Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.

Savivaldybė dantų protezavimo paslaugų išlaidas kompensacijoms padengti (asmeniui pačiam susimokėjus už jam suteiktas paslaugas) skiria tik išimties tvarka Klaipėdos miesto gyventojams, neturintiems dantų bei negalintiems atlikti kramtymo funkcijos ir sergantiems kita sunkia liga (onkologinės III–IV stadijos ligos; kitos lėtinės ligos, dėl kurių asmenims nustatytas sunkus neįgalumo lygis arba specialusis nuolatinės slaugos poreikis). Besikreipiantis asmuo privalo būti laukiančiųjų gauti išlaidų kompensaciją už dantų protezavimą, pačiam susimokėjus už šias paslaugas, sąraše, kurį tvarko Klaipėdos teritorinė ligonių kasa.

Asmuo, siekiantis gauti šią kompensaciją, Savivaldybės administracijai turi pateikti:

1. Nustatytos formos prašymą kompensuoti dantų protezavimo paslaugų išlaidas iš savivaldybės biudžeto lėšų, pačiam susimokėjus už suteiktas paslaugas.

2. Asmens, kuriam suteiktos paslaugos, tapatybę patvirtinančio dokumento (piliečio paso, asmens tapatybės kortelės ar kt.) kopiją.

3. Dokumentus, patvirtinančius sunkią asmens sveikatos būklę (medicininė pažyma F027/a ir (ar) kt.) ir dokumentus, įrodančius, kad asmeniui nustatytas sunkus neįgalumo lygis arba specialusis nuolatinės slaugos poreikis (Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu patvirtintos formos Neįgalumo lygio pažyma, pažyma – SP1 ir kt.).

4. Pranešimą apie asmens įtraukimą į laukiančiųjų dantų protezavimo TLK sąrašą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka.

5. Apmokėjimą patvirtinančius dokumentus (sąskaitą faktūrą, pinigų priėmimo kvitą ir kt.).

Dokumentai priimami Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje (114 kab., Liepų g. 11, Klaipėda):

I–IV nuo 8 iki 17 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.);

V nuo 8 iki 15.45 val. (pietų pertrauka nuo 12 iki 12.45 val.).

Išsamesnė informacija teikiama mob. 8 657 98 990.

Kompensacijoms skirta 2017 metams lėšų suma iš savivaldybės biudžeto yra ribota, todėl gautų asmenų prašymų eilė sudaroma atsižvelgiant į vienintelį kriterijų – prašymo registravimo savivaldybėje datą.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite