Angle down Atgal

Skausmo gydytoja: kiekvienas vertas gyvenimo be nuolat jaučiamo skausmo

Lėtinis skausmas iš gyvenimo atima visas spalvas. Vis tik atgauti šypseną veide įmanoma. Apie tai pasakoja klinikos „Clinic Agatas“ skausmo gydytoja Asta Zavackienė:

– Pagrindinė mūsų klinikos specializacija – nugaros skausmo gydymas, tačiau sulaukiame pacientų, kuriuos kankina ir kitokio pobūdžio lėtiniai skausmai. Pacientų atvyksta iš visos Lietuvos, taip pat ir iš Šiaulių. Kai žmogui skauda, kilometrai tampa nebesvarbūs.

Esame viena iš nedaugelio privačių klinikų, kurios turi rentgeno aparatą. Jis naudojamas įvairioms invazinėms skausmo procedūroms atlikti – kad priešuždegiminiai bei skausmą malšinantys vaistai būtų kuo tiksliau suleidžiami į skausmo šaltinį. Tokios procedūros valstybinėse ligoninėse gali tekti laukti ilgai. Mes stengiamės dėl skausmo kenčiantį pacientą priimti per savaitę.

Skausmo gydytojas – Lietuvoje dar pakankamai retas specialistas, tačiau, jaučiant lėtinį skausmą, jis turėtų būti pirmasis, į kurį kreipiasi pacientas. Klinikoje taip pat dirba neurochirurgai, neurologė, kineziterapeutas, dietologė, masažuotoja. Dirbame kaip viena komanda. Dažnai vartojame daugiadisciplinio gydymo terminą – galime suteikti visapusišką skausmo gydymą vienoje vietoje.

Mūsų klinikoje taip pat atliekame ir stuburo operacijas. Ilgamete patirtimi garsėjantis dr. Bronius Špakauskas bei specialistų ir pacientų pripažinimo sulaukęs Deividas Stukas atlieka įvairias neurochirurgines operacijas, kurios padeda žmonėms išsivaduoti iš skausmo pančių.

Šiuolaikinė medicina siūlo įvairius skausmo gydymo metodus – medikamentinį, invazinį, neurochirurginį. Svarbiausia parinkti tinkamiausią gydymo metodą, galintį užkirsti kelią neigiamai skausmo įtakai visaverčiam gyvenimui.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite