Skaudus susidūrimas: Domantas Sabonis patyrė kelio traumą

Pasaulis
krepsinionamai.lt nuotr.
Reporteris Inga Etaplius žurnalistas

Domantas Sabonis patyrė traumą. Lietuvio rungtynės tęsėsi mažiau nei kėlinį – jis susižeidė kelį ir ant parketo nebesugrįžo. Nors traumos rimtumas dar nėra aiškus, pirminiai tyrimai rimtų sužeidimų neparodė.

Centras iš Lietuvos susidūrė keliais su Kyle'u Lowry „Toronto Raptors“ atakos metu.

Domas iškart susiėmė už kelio, jis galėjo pats eiti, tačiau praleidęs kiek laiko šalia aikštės, lietuvis išžygiavo į rūbinę ir į žaidimą nebesugrįžo.

Rentgeno tyrimai neparodė struktūrinių pažeidimų, praneša ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis.

Vėliau bus atliekama magnetinio rezonanso tomografija, parodysianti kelio būklę išsamiau.

Per 11 minučių, kurias spėjo sužaisti rungtynėse, Domas pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Nutrūko ir 16 iš eilės dvigubų dublių lietuvio serija, kuri jau buvo ilgiausia „Pacers“ klubo istorijoje.

Net ir be lyderio likusi „Indiana Pacers“ (10-7) šventė pergalę 129:114 (33:30, 37:30, 28:37, 31:17) prieš „Toronto Raptors“ (7-10) ekipą.

Iš D.Sabonio lyderio estafetę perėmė Malcolmas Brogdonas, kuris suvertė net 36 taškus ir pagerino savo rezultatyvumo rekordą.

„Pacers“ metė net 45 baudų metimus šiame mače – daugiausiai per beveik dešimtmetį. Vien ketvirtajame kėlinyje Indianapolio ekipa nuo linijos atakavo 17 kartų.

D.Sabonis kol kas žaidžia karjeros sezoną: pelno po 20,9 taško, atkovoja po 12,9 kamuolio ir atlieka po 5,8 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą.

„Pacers“: M.Brogdonas 36 (9 rez. perd.), J.Lambas 22, M.Turneris 21 (10 atk. kam.), D.Sabonis 11, G.Bitadze ir A.Holiday po 10.

„Raptors“: F.VanVleetas 25, N.Powellas 24, K.Lowry 12, O.Anunoby 10.