Angle down Atgal

Atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“ – režisierei Vitai Vadoklytei

Panevėžyje, Juozo Balčikonio gimnazijoje, vykusioje iškilmingoje ceremonijoje Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“ – 2020 m. spalio 5-ąją įteiktas Skapiškio vaikų ir jaunimo studijos „Ku-kū“ ir mėgėjų teatro „Stebulė“ režisierei Vitai Vadoklytei. Ji nominuota kategorijoje už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą.

Apdovanojimas medaliu įsteigtas pagerbiant iškilią Gabrielės Petkevičaitės-Bitės asmenybę ir skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir jos gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą.

Prasmingas ir įpareigojantis apdovanojimas – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“ – ankstesniais metais įteiktas leidinių redaktoriui, sudarytojui Vidmantui Jankauskui ir istorikei dr. Aldonai Vasiliauskienei.

Didžiuojamės Kupiškio krašto žmonėmis, kurių prasmingi darbai pastebimi ir vertinamu ne tik mūsų savivaldybėje, bet ir visoje Lietuvoje!

Medalio „Tarnaukite Lietuvai‘‘ autorius - skulptorius Alfridas Pajuodis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite