Angle down Atgal

Šiuolaikiškos „Gamtukų“ pamokos – tūkstančiams pradinukų

Pasibaigus moksleivių vasaros atostogoms, toliau tęsiamas Aplinkos ministerijos inicijuotas pradinių klasių moksleiviams skirtas gamtos pažinimo projektas „Gamtukai“. Jis vykdomas rengiant netradicines pamokas šiuolaikinėmis interaktyviomis priemonėmis – panaudojant mobilią gamtos pažinimo studiją „Gamtukai“.

Ši studija atvyksta tiesiai į mokyklas. Pradinukams skirtos pamokos – tai 1,5 val. renginiai su specialiai sukurtomis moderniomis mokymo priemonėmis. Tarp jų – ir dviejų dalių 3D filmas apie gamtą, ir mokslininkų demonstruojami „gyvi“ eksperimentai, ir specialiai išleistos originalios knygelės apie gamtą, kita mokomoji medžiaga. Pamokas veda aktorius Leonas Milius.

Praėjusią savaitę jau buvo surengtos keturios „Gamtukų“ pamokos. Jose dalyvavo daugiau kaip 1,3 tūkst. Kauno, Šalčininkų ir Vilniaus rajono moksleivių. Tokios pamokos vyks Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir kitų rajonų mokyklose. Rugsėjo – gruodžio mėnesiais iš viso bus surengta daugiau kaip 50 pamokų, kuriose turėtų dalyvauti per 17 tūkst. vaikų. Praėjusį pavasarį „Gamtukų“ pamokose jau dalyvavo 17 616 moksleivių. Šios ES lėšomis finansuojamos pamokos vyks iki 2019 m. birželio 1 d.

Negalintieji dalyvauti pamokose kviečiami apsilankyti interneto svetainėje www.gamtukai.lt, kurioje gali atlikti gamtos pažinimo testus, susipažinti su nykstančiais Lietuvos gyvūnais, pasižiūrėti sukurtą filmą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite