Angle down Atgal

Šiukšlintojų įžūlumas šokiruoja

Pastaruoju metu šiukšlintojai stebina savo įžūlumu. „Rinkos aikštės“ žurnalistą pasiekia vis daugiau įvairios informacijos apie tiek miesto, tiek kaimo teritorijose daromus šiukšlynus.

Kėdainietis Česlovas Čižauskas žurnalistus informavo apie Liepų alėjoje esančią garažų bendriją, kuri virto šiukšlynu, o štai nociūniškis Marius Stundžia užfiksavo neįtikėtiną vaizdą – kalną automobilio detalių, suverstą autobusų stotelėje.

Šiukšlynas bendrijoje

Liepų alėjos gyventojas Č. Čižauskas išsikvietė žurnalistus ir aprodė jiems šiukšlių kalnus garažų bendrijų teritorijoje Liepų alėjoje.

„Čia veža žmonės ir verčia šiukšles, veža ir verčia. Dalis garažų yra nenaudojami, apleisti, tai jie pilni šiukšlių yra. Į vidų jos jau nebetelpa, tai jie verčia šiukšles šalia. Visiškas šiukšlynas“, – pyko senjoras.

Kalnas šiukšlių – stotelėje

Kiek anksčiau nociūniškis M. Stundžia užfiksavo neįtikėtiną vaizdą – didžiulį kalną automobilio detalių, suverstą autobusų stotelėje. Šis vaizdas šokiravo tiek vietos gyventojus, tiek pravažiuojančius.

Stotelėje per šiukšlių krūvą net žmonėms, laukiantiems autobuso, vietos neliko.

Tiesa, vietos gyventojai teigė manantys, kad taip šiukšlėmis atsikrato nelegalūs verslininkai, kurie tiesiog erzina valstybines institucijas ir tyčiojasi iš jų pildami automobilių remonto atliekas kur papuola. 

Sutvarkė ir sutvarkys

Nociūnuose atliekas operatyviai surinko bendrovės „Kelių priežiūra“ kelininkai. Jie prižiūri ir tvarko kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva autobusų stoteles.

Liepų alėjos sąvartyną netrukus tvarkys Kėdainių miesto seniūnija, kuri apie esamą situaciją jau informuota.

Tiesa, seniūnija pažymi, kad yra bėdų ir su metalinių garažų savininkais, kurių ne visus pavyksta nustatyti.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite