Angle down Atgal

Šių Zodiako ženklų atstovės geba valdyti vyrus vien žvilgsniu!

Šios moterys žino savo vertę, žino, kaip parodyti save palankiausioje šviesoje. Jos išdidžios ir didingos, gudrios ir apdairios. Jos pavergia vyrus vien žvilgsniu. Po kuriais Zodiako ženklais gimsta tokios vilioklės?

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovės atrodys puikiai šimtu procentų bet kokiomis aplinkybėmis ir bet kokiu atveju, net jei vilkės iš mados išėjusią suknelę. Joms duota dovana, kuri priverčia vyrus nukreipti į žvilgsnį būtent į jas.

Šios moterys yra labai pavojingos, su jomis geriau nežaisti. Ypač stebėkite jų nuotaiką. Kai joms bloga nuotaika, jos geba nutvilkyti, tad geriau susilaikyti ir nesiartinti prie jų, kol jos nusiramins.

Dvyniai

Iš pirmo žvilgsnio šio Zodiako ženklo atstovės gali atrodyti šaltos net su vyru, į kurį pačios atkreipė dėmesį. Bet taip jos tik provokuoja vyrą. Jos geba įkvėpti bet kurį vyrą didingiausiems žygdarbiams, apsimesdamos nejautriomis ar bejėgėmis.

Net pats nuolankiausias vyras jausis kaip Heraklis šalia šių moterų. Jos dalins jam saldžius komplimentus. Nuostabus sąmojis išskiria jas iš daugelio kitų ir jos sumaniai tuo naudojasi.

Liūtas

Šio ženklo atstovės spinduliuoja pasididžiavimą, kartais net tuštybę. Jos yra ambicingos, valdingos, geba pavergti vyrą savo valiai ir priversti jį įvykdyti bet kokią jų užgaidą.

Šios moterys laikys vyrą šalia, nuolat aiškindamos, kaip jam pasisekė, kad jos yra šalia jo. Jos mėgsta žavingus žvilgsnius. Jos padarys viską, kad būtų dėmesio centre.

Svarstyklės

Šioms moterims patinka prabangus gyvenimas. Jos svajoja gyventi prabangoje. Jos siekia būti dėmesio centre, jų svajonė – suvaldyti pasirinktą vyrą. Ir jos turi gebėjimą tai padaryti.

Tačiau vyras turėtų būti ne čiužinys, o gana drąsus. Joms tikras malonumas, kai jas užkariauja. Nors svarbiausiais klausimais šios moterys vis tiek paima valdžią į savo rankas.

Mergelė

Po šiuo ženklu gimusios moterys yra apdovanotos gebėjimu valdyti vyrus ir jų pagalba pasiekia savo tikslus. Jos nenuilstamai dirba pačios, tobulindamos gestus, eiseną ir net veido išraiškas.

Jautis

Šios moterys visada atrodo patraukliai. Jos yra tikros gundytojos. Natūralu, kad jų skonis geras ir jos turi tam tikrą charizmą. Jų akivaizdoje vyrai tiesiog apkvaišta.

Tačiau šią moterį geba pastebėti tik tie, kurie atitinka tam tikrus reikalavimus. Šio ženklo atstovės nesidalins savo gyvenimu su elgeta, nes joms svarbu pinigai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite