Angle down Atgal

Širvintų medikai nėra palikti likimo valiai ir priemonėmis yra aprūpinami

Kovo 27 d. nuotoliniu būdu vyko pasitarimas, kuriame rajono merė Živilė Pinskuvienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė drauge su sveikatos įstaigos vadove Elona Pečiukaitiene aptarė naujai gautus Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nurodymus.

Pasitarimo metu buvo kalbėta ir apie Lietuvos medikų bendruomenės keliamą klausimą dėl apsaugos priemonių trūkumo.
Pasak rajono merės, Širvintų medikai nėra palikti likimo valiai ir priemonėmis yra aprūpinami. Kaip informavo Ž.Pinskuvienė, šiandien buvo gauta antra respiratorių siunta. Savivaldybė jau anksčiau yra gavusi ir perdavusi rajono medicinos įstaigoms būtinų apsaugos priemonių: respiratorių, kombinezonų, kaukių, pirštinių, dezinfekcinio skysčio ir kitų apsaugos priemonių
„Bene kas trečią dieną gauname užsakytų apsaugos priemonių papildymus, kurie pasieks visus rajono medicinos darbuotojus, juk šiuo sunkiu laikotarpiu medikų saugumas yra ypatingai svarbus“, - teigė Ž. Pinskuvienė.
Medicinos įstaigos vadovė E.Pečiukaitienė patvirtino, jog šiuo sudėtingu metu personalas yra aprūpintas būtiniausiomis apsaugos priemonėmis.
Rajono merė patikino įstaigos vadovę, jog kitos savaitės pradžioje bus gauta dar viena didžiulė apsaugos priemonių siunta, tad medicinos darbuotojams, intensyviai dirbantiems ir sąžiningai atliekantiems savo pareigą, apsaugos priemonių trūkumas nebus jų „galvos skausmas“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite