Širvintose vyko stalo teniso pirmenybės

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

72393

Vasario 17 d. surengtos Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Šiais metais dėl apdovanojimų varžėsi 10 moterų ir 16 vyrų. Po atkaklių kovų paaiškėjo 2019 metų čempionai.

Moterų tarpe čempione tapo Karolina Raginskaitė, finale įveikusi Aistę Kvietkauskaitę. Trečiąją vietą iškovojo Ema Navickaitė, mažajame finale įveikusi Eivilę Četkauskaitę. Vyrų tarpe čemionu tapo Daimonas Ušackas, finale įveikęs Rytį Mažeiką. Trečiąją vietą iškovojo Simonas Verbilis, įveikęs Darių Jasevičių.

Taip pat vyko stalo teniso dvejetų varžybos. Moterų dvejeto čempionėmis tapo Karolina Raginskaitė su Ema Navickaite, vyrų porų varžybose nugalėjo Daimonas Ušackas su Simonu Verbiliu. Mišrių dvejetų čempionais tapo Aistė Kvietkauskaitė ir Daimonas Ušackas. Visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Širvintų rajono savivaldybės įsteigtais prizais ir medaliais. Sportininkus apdovanojo Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.