Angle down Atgal

Širvintose automobiliai važinėja pėsčiųjų takais: baiminamasi, kad gali nukentėti žmonės

Vairuotojai Širvintose visai suįžūlėjo: kol remontuojama Vilniaus gatvė ir ribojamas eismas, bandydami sutaupyti laiko automobiliais piliečiai važiuoja per pėstiesiems skirtus takus. Širvintiškiai baiminasi dėl savo ir savo vaikų saugumo.

Mieste įrengtos vaizdo stebėjimo kameros vieną po kito fiksuoja tokius pažeidimus. Jų jau užfiksuota 12.

„Širvintų mieste galimai karščio paveikti (kito apibūdinimo nėra) siautėja pažeidėjai. Dėl to, kad yra remontuojama pagrindinė miesto - Vilniaus gatvė, tai nėra pateisinama priežastis važinėti teritorijomis, kurios yra poilsio ir renginių vieta, pėsčiųjų takas.

Vienas po kito fiksuojami atvejai, kuomet automobilių vairuotojai, nepaisydami nei viešosios tvarkos, nei kelių eismo taisyklių kelia pavojų ir įžūliai važinėja pėsčiųjų takais, kuriuose laiką leidžia vaikai, gyventojai eina į biblioteką ar kavinę“, – skelbia Širvintų rajono savivaldybė.

Visi pažeidėjai buvo užfiksuoti, todėl neliks nenubausti. Jiems ne tik teks susimokėti baudas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, bet ir gali tekti atlyginti žalą už sugadintas trinkeles, išvažinėtą žalią veją, suniokotus augalus.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite