Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazistai susipažino su įmone UAB „ATC Baltic“

Prasidėjo nauji mokslo metai, prasidės ir naujų inžinerinių projektų įgyvendinimas. Simono Daukanto gimnazijos IIIi klasės mokiniai, besiruošdami pradėti savo individualius inžinerinius darbus, apsilankė UAB „ATC Baltic“. Ši įmonė diegia pažangias robotines technologijas ir pritaiko jas pramonėje, siekdama įgyvendinti klientų iškeltas technines užduotis.

UAB „ATC Baltic“ direktorius A. Šerlinskas pasidžiaugė, kad mūsų gimnazijoje mokiniai skatinami domėtis inžinerija, kad yra mokinių, kurie ketina studijuoti inžinerinius mokslus, nes šios srities specialistų trūksta.

Įmonės vadovas ir kiti darbuotojai papasakojo gimnazistams apie įmonės veiklą, pademonstravo, kaip veikia robotinio suvirinimo sistema, paaiškino, kaip naudotis išorinio valdymo pultu. Patys drąsiausi ir smalsiausi galėjo savo rankomis išbandyti roboto valdymą.

Smagiausia tai, kad įmonės direktorius A. Šerlinskas bei vadybininkė A. Normantienė mielai sutiko ir toliau bendradarbiauti, priimti mokinius ir juos konsultuoti inžinerijos, robotų veikimo klausimais. Tikimės, kad tai padės gimnazistams pasiekti kuo geresnių rezultatų įgyvendinant inžinerinius sumanymus.

Dėkojame įmonės UAB „ATC Baltic“ darbuotojams už dalijimąsi patirtimi ir pagalbą ugdant jaunąją kartą!

Parengė anglų kalbos mokytoja Inga Razanovienė

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite