Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazistai pristatė respublikinį projektą „Svajok, veik, nebijok“ LR Seime

Simono Daukanto gimnazijos Im ir IIm klasių mokiniai ankstyvą birželio 10-osios rytą išvyko į Vilnių su tikslu - nuvykti į LR Seimą ir pristatyti visus metus gyvendintą projektą „Svajok, veik, nebijok". Rudenį gimnazijoje viešėjęs Seimo narys Algirdas Butkevičius supažindino gimnazistus su programa, skatinančia jaunus žmones ieškoti savęs ir atrasti savyje slypinčias lyderio savybes.

Visus metus gimnazistai lankėsi žymiose Šiaulių vietose, sėkmingose Šiaulių įmonėse, vyko į susitikimus su žinomais žmonėmis, kurie dalinosi savo patirtimi, sėkmės istorijomis. Metų gale gimnazistų laukė nemažas išbandymas - apibendrinti per visus metus įgytą patirtį, žinias. Gimnazistų kūrybinė grupė sukūrė filmuką, į kurį buvo įtraukti visų metų veiklų aprašymai, nuotraukos, mokinių mintys apie projektą, net ir paprastų žmonių pasisakymai apie tai, ką iš tiesų jiems reiškia lyderis, ką jiems reiškia sėkmė.

Nuvykus į LR Seimą gimnazistus pasitiko malonus gidas, kuris aprodė Seimo rūmus, posėdžių sales, taip pat trumpai supažindino su įprasta Seimo nario dienotvarke, Seimo vykdoma veikla, piliečių galimybėmis dalyvauti šalies valdyme. Po šios ekskursijos gimnazistai galiausiai susitiko su Seimo nariu Algirdu Butkevičiumi - šio projekto iniciatoriumi. Gimnazistai trumpai pristatė filmuką, o po jo peržiūros Seimo narys A. Butkevičius apdovanojo padėkomis bei dovanėlėmis labiausiai nusipelniusius gimnazistus bei mokytojus. Pristatymui pasibaigus, visi prie arbatos puodelio su Seimo nariu mielai diskutavo jiems iškilusius klausimus.

Parengė II m klasės mokinė Miglė Poškutė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite