Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazijos XIX abiturientų laidos Paskutinio skambučio šventė

Saulėtą 2019 m. gegužės 23 d. rytą Simono Daukanto gimnazijoje jautėsi džiugi ir šventinė atmosfera. Būtent šią dieną įvyko Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos XIX abiturientų laidos paskutinio skambučio šventė „Daukanto žvaigždės“.

Gimnazijos trečiokai tiek šventės išvakarėse, tiek ryte repetavo savo sveikinimo dainą, kartu su mokytojais puošė gimnazijos koridorius bei klases, kad žvaigždės jaustųsi kaip tikrame Holivude.

Šventė prasidėjo gimnazijos kiemelyje, kur mokiniai, mokytojai ir tėvai džiaugsmingai pasitiko išpuoštais automobiliais atvykstančius, linksmai nusiteikusius abiturientus. Netrukus žvaigždės, lydimos apsauginių, žygiavo raudonu kilimu į paskutinę pamoką gimnazijoje. Po jos visa bendruomenė rinkosi į aktų salę, kurioje gražius žodžius abiturientams tarė ir sveikino direktorius Vytautas Kantauskas, jaunieji Medelyno progimnazijos svečiai, ketverius metus mokslo ir žinių keliu ketvirtokus lydėję auklėtojai, visada palaikantys šeimos nariai ir trečiokai.

Atsidėkodami už pačius gražiausius metus gimnazijoje, abiturientai taip pat paruošė sveikinimą gimnazijos bendruomenei ir įteikė prisiminimo dovanėles. Paskutinio skambučio šventė žymi ne tik mokslų pabaigą, bet ir naujo gyvenimo etapo pradžią, kurio kalviais yra kiekvienas pro gimnazijos slenkstį paskutinį kartą peržengęs abiturientas. Visa gimnazijos bendruomenė linki Daukanto žvaigždėms svajonių išsipildymo ir kuo geriausios kloties renkantis savo ateities kelią. Spindėkite taip, kaip spindi žvaigždės!

Parengė IIIm klasės mokinė Beatričė Zajančkauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite