Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazijos bendruomenės vakaras „Švenčių belaukiant...“

Adventas - tai stebuklingas laikotarpis, skiriantis labai daug nuo labai mažai. Jo metu svarbu ne tik regėti, bet ir jausti; ne tik kalbėti, tačiau ir džiaugtis iškalbinga tyla drauge su artimaisiais.

Svarbiausia Advento reikšmė - laukimas, kuriame pastebimos „mikroskopinės“, banalios, kasdienybės smulkmenos, paverčiančios gyvenimą pasmingu. Advento laikotarpis prasidėjo ir S. Daukanto gimnazijoje. Gruodžio 4 dieną, 17.30 val., aktų salėje vyko daukantiškių bendruomenės vakaras „Švenčių belaukiant“, į kurį susirinko gimnazistai drauge su tėveliais ir pedagogai.

Šį šventinį vakarą „poezijos lūpomis“ prakalbę pradėjo gimnazistai Justina, Neila, Miglė ir Edvardas. Abiturientei Domantei, atlikus širdį veriantį kūrinį, Ii klasės mokinės Odeta ir Austėja pristatė kalėdinių imbierinių namelių idėją, kuriuos po pamokų gamino bei dekoravo klasių atstovai. Vėliau, paskelbę vakaro veiklas, suaugusieji, šiltai besišnekučiuodami, puošė sausainius. Vieni gimnazistai, naudodamiesi spalvingomis, kalėdinėmis dekoracijomis, kūrė imbierinių namelių miestelį, esantį gimnazijos foje. Tuo pat metu, kiti dekoravo džiovintais apelsinais, spanguolėmis, cinamonu bei kitomis gėrybėmis kalėdinius vainikus, pagamintus iš kankorėžių. Bendruomenės vakarą užbaigė abiturientė Domantė, atlikdama dar vieną kūrinį. Po to visi sustojo į didelį ratą ir dalijosi šventine nuotaika bei buvimo kartu įspūdžiais.

Ir visgi, Adventas lydimas stebuklų, kurių kartais per savo skubėjimą net nepastebime. Todėl sustokime, gyvenkime šia akimirka ir prasmingai leiskime laiką artėjant didžiosioms metų šventėms!

Parengė Im klasės mokinė Aistė Šarkutė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite