Angle down Atgal

Šiluvos kolektyvo sėkmė Taujėnų dvare

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ dalyvavo Respublikinėje vokalinių ansamblių konkursinėje šventėje „Šventosios gaida“ Taujėnų dvare.

Konkursinėje šventėje dalyvavo 18 kolektyvų iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių, o kolektyvus vertino komisija: profesorius K.Barisas, docentas G.Ramanauskas ir mokytoja-metodininkė D.Stundžienė. Jaukioje Taujėnų dvaro aplinkoje kolektyvus lydėjo malonus ir šiltas bendravimas. Po konkursinės dalies, kol komisija skaičiavo balus, koncertavo 2017 m. konkurso „Šventosios gaida“ absoliučiai geriausiu kolektyvu pripažintas Miežiškių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Raskila“ (vadovė L.Kairytė).

2019 m. absoliučiai geriausiu kolektyvu buvo pripažintas Kupiškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovė N.Sankauskienė). Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ apdovanoti diplomu už geriausiai atliktą lietuvių liaudies dainą. Maloniai nustebino komisijos dėmesys ir šiltas padrąsinantis žodis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite