Angle down Atgal

Šiluma paliks Lietuvą – permainos jau arti

Paskutinės darbo dienos ir šeštadienis dar bus pakankamai šilti ir malonūs. Visgi, savaitgalį, ypač sekmadienį, į šalį jau brausis lietaus debesys, įsismarkaus vėjas. Kitos savaitės pradžioje maloni šiluma galutinai paliks Lietuvą, teks prisiminti šiltesnius rūbus, bus žvarbu.

Šiandien diena bus graži, be kritulių, vyraus maloni šiluma. Pasisuks silpnas pietryčių krypties vėjas. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje oras sušils iki 15 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 14 laipsnių šilumos.

Penktadienį išsilaikys sausi orai, sustiprės pietinių krypčių vėjas. Nakties valandomis vietomis tvyros rūkas, temperatūra svyruos tarp 6–10 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje oras šils iki 16, Kaune ir Panevėžyje iki 17 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 15 laipsnių šilumos.

Šeštadienį šalyje taip pat numatomi ganėtinai neblogi orai, visgi, vietomis šiaurinėje šalies dalyje jau gali palynoti. Vyraus smarkokas pietvakarių krypties vėjas, gūsiai sustiprės iki 15–19 metrų per sekundę, stipriausi jie bus šalies vakaruose. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 7–11 laipsnių. Dienos metu Vilniuje ir Kaune bus apie 16 laipsnių šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 15 laipsnių.

Sekmadienio orai jau nebus tokie malonūs, išsilaikys gūsingas pietvakarių krypties vėjas. Nakties metu daugiausiai vakariniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose palis, o dieną, ypač po pietų, lietaus debesys pasirodys jau daugelyje šalies vietovių. Nakties metu vyraus 8–12 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir Kaune bus apie 15 laipsnių šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje temperatūra sieks 13–14 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, nuo pirmadienio šiluma sparčiai trauksis. Savaitės pradžioje dar daug kur protarpiais palis, gali įsimaišyti ir šlapių snaigių. Išsilaikys nemalonus ir gūsingas vėjas, dienomis temperatūra nesieks nei 10 laipsnių šilumos. Nuo antradienio naktimis kai kur temperatūra gali būti silpnai neigiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite