Angle down Atgal

Šilalės gyventojai nuo šiol nemokamą internetą pasieks lengviau

Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis laimėjo Europos Komisijos skelbiamą loteriją ir 15 tūkstančių eurų čekį bevielio interneto laisvai prieigai plėsti. Už tuos pinigus rajone bus pastatyta 15 bevielio interneto stotelių. Vaifajumi žmonėse vadinamą nemokamą internetą be jokių slaptažodžių galėsime pasiekti Šilalės skvere priešais savivaldybės pastatą, savivaldybės pastato trijuose aukštuose, Šilalės kultūros centre, Šilalės Bendruomenių parke, Šilalės autobusų stotyje ir Bijotuose prie Baublių muziejaus.

Kol kas bevielio interneto laisvą prieigą turime tik Šilalės skvere priešais savivaldybės pastatą, bet čia internetas lėtas, o ryšys nelabai patikimas. Kada turėsim mero laimėtą greitesnį?

Šilalės rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir statybos skyriaus vedėjas Martynas Remeikis patikrino, kad Šilalės miesto ir Bijotų labiausiai lankomose vietose laisvą bevielio interneto prieigą turėsime dar šiemet. Šiuo metu atrankos būdu ieškomas interneto tiekėjas, kuris už mažiausią sumą sutiktų įrengti bevielio interneto stoteles ir prižiūrėti jas trejus metus.

Tai jau antras Šilalės rajono savivaldybės bandymas laimėti Europos Komisijos čekį bevielio interneto plėtrai. Tokiose loterijose savivaldybės dalyvauja, teikdamos paraiškas savo merų vardu. Prieš keletą metų tokią paraišką teikė buvęs rajono meras Jonas Gudauskas, bet nesėkmingai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite