Sportas2018 m. Balandžio 17 d. 11:24

Šiauliuose varžėsi kultūrizmo ir fitneso atletai (FOTO)

Ugnės Liaudanskytės, Etaplius.lt nuotr.

34559

Šeštadienį Šiaulių koncertinėje įstaigoje „Saulė“ varžėsi geriausi kultūrizmo ir fitneso atletai. Vyko tradicinis tarptautinis turnyras „Saulės taurė“ bei Šiaulių miesto kultūrizmo ir fitneso čempionatas. Renginyje dominavo ir daugiausia prizinių vietų iškovojo Šiaulių „Fit house“ sportininkai. Na, o turnyro nugalėtoju tapo čia pat renginyje apie karjeros pabaigą pranešęs atletas Arūnas Vandys.

Tarptautinis turnyras, kasmet suburiantis daug tituluotų sportininkų ir juos palaikančių entuziastų, skaičiuoja jubiliejinius 20-uosius metus. Na, o kartu su tarptautiniu turnyru jau 41-ius metus nenutrūkstamai vykta ir Šiaulių regiono kultūrizmo ir fitneso čempionatas. Šiųmetiniame tarptautiniame turnyre rungėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos.

Sportininkas A. Vandys laimėjo vyrų kultūrizmo kategorijoje. Atletas buvo paskelbtas absoliučiu nugalėtoju. Jo treniruojamos „Fit house“ sportininkės – Sandra Kazlauskienė (bikini kategorija iki 168 cm), Raimonda Žiauberytė (bikini kategorija per 168 cm), Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas) – pelnė pirmąsias vietas.

Šiaulių „Gylio“ sportininkai, treniruojami Audronės ir Vidmanto Lukių, taip pat buvo skelbiami nugalėtojais. Pergalė klasikinio kultūrizmo rungtyje atiteko Robertui balčiūnui, trečioji vieta – Gabrieliui Servai. Antrąją vietą (kūno fitnesas) iškovojo Silena Zdanytė.

Šiaulių pirmenybių vyrų kategorijoje nugalėtoju tapo A. Vandys, moterų – R. Žiauberytė.