Šiaulių miesto savivaldybės feisbuko paskyros nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliuose atnaujintame Gegužių progimnazijos stadione nusilenkta regbio legendai

Šiaulių miesto Gegužių progimnazijos stadiono atnaujinimo darbai baigti. Garsaus regbio tėvu vadinamu ir šios sporto šakos trenerio Sigito Kukulsio vardu pavadintas stadionas atidarytas rugsėjo 10-ąją.

Progimnazijos direktorė Silvija Baranauskienė ketvirtadienį per atidarymą atviravo, kad birželį rangovui pažadėjus iki rudens sutvarkyti stadioną ir įrengti aikštyną, ji nepatikėjusi, kad tokie pažadai gali būti įvykdyti. „Bendruomenė ilgai laukė šios dienos“, – sakė S. Baranauskienė.

Atnaujintam aikštynui S. Kukulskio vardo suteikimas – ne atsitiktinumas. Gegužių progimnazijoje mokėsi nemažas būrys garsių regbininkų. Pats treneris džiaugėsi dėmesiu sporto šakai ir pridūrė, kad iš tiesų svarbiausia ne tai, kieno vardu pavadintas stadionas, o kad jis neliktų tuščias.

Rekonstrukcijos, kuri kainavo daugiau nei 262 tūkst. eurų, metu įrengta nauja universali aikštė, tinkama regbiui ir futbolui. Taip pat įrengtos dvi krepšinio aikštelės, 100 metrų ilgio bėgimo takai, šuolių į tolį sektorius, kamuolių gaudyklės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite