Angle down Atgal

Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į Atvirų durų dieną

Suplanuok balandžio 27 d. popietę jau dabar. Mūsų laukia puikiai praleistas laikas ir paskaita apie kūrybinę lyderystę.

Studijavai Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Šiaulių kolegijos diplomus turi tavo tėvai? Šiaulių aukštesniojoje technikos mokykloje mokslus krimto tavo senelis, o močiutė yra baigusi Šiaulių aukštesniąją medicinos mokyklą?

Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, susitikime balandžio 27-ąją!

K. Didžiulio politechnikumas, Šiaulių medicinos seserų mokykla – visa tai yra bendros istorijos dalis! Tikriausiai nerasime Šiauliuose šeimos, kuri nebūtų susijusi su mumis.

Sugrįžk. Aplankyk. Pamatyk. Susitik. Prisimink!

O galbūt tu tik planuoji ateitį ir svarstai galimybę stoti į Šiaulių valstybinę kolegiją? Esame įsitikinę, kad tau labai smalsu, kur ir kaip mokosi mūsų studentai… Laukiame atvykstant kartu su draugais! Juk geriau vieną kartą pamatyti, o ne šimtą kartų išgirsti. Ekskursijos po aukštąją mokyklą metu parodysime ne tik mėgstamiausius studentų kampelius, bet ir mielai papasakosime apie studijų Šiaulių valstybinėje kolegijoje privalumus.

Suplanuok balandžio 27 d. popietę jau dabar. Mūsų laukia puikiai praleistas laikas, interaktyvi paskaita apie kūrybiškumą ir lyderystę. Lektorius – Roman Šarpanov, VšĮ „Eduplius“ vadovas.

Renginio pradžia – 16 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite