Tomo Andrijausko nuotr.
Angle down Atgal

Šiaulių universiteto vokalistų konkursą „Super balsas 2019“ laimėjo Roberta Stanaitytė

Balandžio 25 d. Šiaulių arenos Mažojoje salėje vyko Šiaulių universiteto vokalistų konkursas „Super balsas 2019“. Jo nugalėtoja tapo Šiaulių universiteto muzikos pedagogikos bakalauro studijų programos pirmo kurso studentė Roberta Stanaitytė.

Vokalistų konkurse „Super balsas“, kuris šiemet vyko jau ketvirtą kartą, pareiškė norą dalyvauti devyni Šiaulių universiteto studentai, dauguma jų – muzikos pedagogikos studijų programos studentai. Konkurse taip pat ryžosi dalyvauti ir viena pradinio ir ikimokyklinio ugdymo studijų programos studentė.

Visi konkurso dalyviai turėjo atlikti po vieną savo laisvai pasirinktą dainą. Tris konkurso finalininkus atrinko konkurso vertinimo komisija, o dar vienas finalininką išrinko konkurso žiūrovai.

Konkurso vertinimo komisija, kurioje dirbo Edukologijos instituto prof. Diana Strakšienė, VšĮ „Pramogų sala“ vadovas Gintaras Radavičius, Šiaulių universiteto absolventai Evaldas Vaikasas ir Karolis Akulavičius bei dainų autorė ir atlikėja Laura Remeikienė, nusprendė, kad į finalą pateko Ainė Bartašiūtė, Erosas Kakhabrishvilis ir Roberta Stanaitytė.

Trys dainininkai dėl patekimo į finalą varžėsi papildomai. Paaiškėjo, kad vieta dainuoti finale atiteko Robertui Matevičiui. Beje, šis dainininkas finale pasirodė labai sėkmingai – pelnė specialų L. Remeikienės studijos įsteigtą prizą.

Nuskambėjus finalinėms dainoms vertinimo komisija sprendė, kam atiteks nugalėtojo titulas. Balsų dauguma lėmė, jog šių metų „Super balso“ konkurso nugalėtojos titulas atiteko pirmakursei Robertai Stanaitytei. Jai pagrindinį prizą įsteigė praėjusių metų šio konkurso nugalėtoja Monika Valantonytė. „Nors dainuoti pradėjau dar mokykloje, tačiau konkurse dalyvauti ryžausi pirmą kartą. Nesitikėjau, kad tapsiu nugalėtoja, tačiau džiaugiuosi, kad viskas pavyko puikiai ir buvau taip gerai įvertinta“, – sakė „Super balso 2019“ nugalėtoja Roberta. Beje, studentė puikiai sugeba suderinti studijas ir darbą, taip pat randa laiko repeticijoms ir koncertams su Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansambliu „Saulė“, kurio sudėtyje šį mėnesį jai teko dalyvauti festivalyje Maljorkoje.

Specialusis UAB „Citma“ įsteigtas žiūrovų prizas atiteko Erosui Kakhabrishviliui.

„Pagrindinė kova dėl nugalėtojo titulo kova vyko tarp Robertos ir Ainės. Gaila, jai nepasisekė, nes ji jau kelintą kartą šiame konkurse liko antroje vietoje. Vis dėlto, nereikia nusiminti nei vienam konkurso dalyviui, nes visi pasirodė puikiai ir visiems atiteko konkurso rėmėjų įsteigtos dovanėlės“, – sako konkurso „Super balsas“ iniciatorius ir organizatorius Šiaulių universiteto Edukologijos instituto muzikos dėstytojas Arijus Ivaškevičius.

Konkurso dalyviams ir žiūrovams koncertavo Lauros Remeikienės vaikų studijos ansamblis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite