Angle down Atgal

Šiaulių sporto centro "Atžalynas" kanojininkų pasiekimai Klaipėdoje

Tradiciškai, kiekvienais metais, Klaipėdos irklavimo centras organizuoja puikias varžybas jauniesiems sportininkams pasižyminčias savo specifika: upėje, kryžminėmis bangomis, kurios atsimušę nuo krantinių labai trukdo irkluotojams išlaikyti pusiausvyrą ir lenktyniavimo vietos stoka, žmonių stebinčių varžybas gausa ir ypač žvejo dienos (jūros šventės) metu visa tai varžybas padaro papildomai, išskirtinai įdomias.

Varžybos dar pasižymi savo “ramybe” ir “šiluma”, tik dalyvavusieji jose gali tai pajusti ir … visada nori grįžti dalyvauti dar kartą.

Visose Žemaitijoje organizuojamose varžybose dar išlikusi smagi tradicija naujokus, prizininkus, gimtadienininkus įmesti į vandenį “Volga”, tradicija kartais gali atrodanti dviprasmiškai, tačiau, patikėkite, smagi ir “skraidantieji” dažniausiai vėl ir vėl tai nori pakartoti.

Gaila, Šiaulių baidarininkai ir vyresni kanojininkai kartais nebespėja į visus renginius – jiems pagrindinės varžybos jau kitą savaitgalį ( gegužės 24-26) Trakuose Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriam reikia deramai pasiruošti. Irklavimo sporte ir Šiaulių irklavimo bazėje nenutrūkstamas veiksmas, tas smagu aktyviems sportininkams, kuriems patinka patikrinti savo galimybes realybėje, būti realioje gamtoje, pakovoti su ja, maudytis, žaisti, draugauti, veikti kartu… ir dar daug ko pajusti bei sužinoti.

Dažniausiai irkluotojams nepakanka net vienos treniruotės nuo 16 val. per dieną su dideliu noru darome dvi (ypač mokinių atostogų metu) taip keldami meistriškumą ir… laimėdami medalius Šiaulių miestui, Lietuvai. Visada labai laukiami 8-14 m naujokai, kurie tikimės atstovaus Lietuvą gal jau po kokių 3-10 metų.

2019 m. Šiaulių miesto „Atžalyno“ sporto centro kanojininkų rezultatai atvirose Klaipėdos miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse

Klaipėda 2019-05-18

Kanojininkų rungtys

Enrikas Vanagas C-1 200 - 1 vieta

Saulius Dikšas C-1 200 - 2 vieta

Neda Maciūtė C-1 200 - 1 vieta

Gabrielė Baltrušaitytė C-1 200 - 2 vieta

Gabrielė Tamutytė C-1 200 - 3 vieta

Arnas Macius C-1 200 - 1 vieta

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite