V. Lebedžio ir šokio klubo „Flamingas“ nuotraukos
Angle down Atgal

Šiaulių šokėjai raškė medalius pasaulio čempionate (vaizdo įrašas)

Šiuolaikinio šokio klubo „Flamingas“ ir Šiaulių menų mokyklos baleto ir gimnastikos studijos „Linksmosios pėdutės“ šokėjai spalio 10–13 dienomis atstovavo miestui ir Lietuvai pasaulio čempionate WADF (World Artistic Dance Federation) 2019 Plocko mieste, Lenkijoje. Šį kartą čempionų vardus ir medalius skynė ne tik mažosios šokėjos, pirmą kartą tokiame čempionate debiutavo ir mamų grupė.

Gimtąjį miestą šiauliečių šokėjų autobusas pasiekė tik pirmadienį paryčiais. Ilgos kelionės autobusu ir čempionato pasirodymų grafikas išvargino visą kolektyvą, tačiau mažosios šokėjos netrukus ir vėl norėjo repetuoti. Matyt, pasaulio čempiono vardas tikrai įkvepia ir motyvuoja.

Pasak šokio klubo „Flamingas“ vadovės Dainos Svirskytės, pasiruošimas tokiam čempionatui pareikalavo tikrai daug repeticijų. Jaunąsias šokėjas čempionato metu rikiavo mamos, jos rūpinosi ir muzikos įrašais, ir dekoracijomis, ir visais reikalais. Pati vadovė turėjo kitas atsakingas pareigas, vertino kitų šokėjų pasirodymus.

Visą šiauliečių delegaciją sudarė 25 šokėjai nuo 4 iki 44 metų. Iš viso buvo paruošta 19 šokių modernaus ir šou stiliaus kategorijose (solo, duetai, mažos ir didelės grupės), vieną jų šoko ir mamų grupė. Debiutas pavyko, pelnyta pirmoji vieta. Šiauliečiai iš viso laimėjo aštuonias pirmąsias vietas ir penkias antrąsias vietas.

D. Svirskytė pažymėjo, kad Lenkijoje organizuojamas pasaulio čempionatas yra gana gerai organizuotas ir pasižymi stipria dalyvių konkurencija, todėl laimėti tokiame konkurse ypač malonu. Iš viso čempionate dalyvavo 3000 šokėjų iš 14 šalių, šokėjai varžėsi 14-oje skirtingų šokių stilių kategorijų, 5 skirtingose amžiaus grupėse.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite