Angle down Atgal

Šiaulių Simono Daukanto gimnazija – konkurso „Mokykla lyderė 2020“ nugalėtoja

2020 m. lapkričio 12 d. nuotoliniu būdu Simono Daukanto gimnazijos administracija, mokytojai ir III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo ISM ir LRT rengtuose „Mokyklos lyderės 2020“ apdovanojimuose ir trumpoje motyvacinėje paskaitoje „Kaip siekti savo svajonių?“.

Dar rugsėjo mėnesį Simono Daukanto gimnazija buvo nominuota į „Mokykla lyderė 2020“ titulą. Visa gimnazijos bendruomenė aktyviai balsavo už savo mokyklą, dalijosi įrašais.

Aktyvi, vieninga, kūrybinga ir iniciatyvi Šiaulių Simono Daukanto gimnazija buvo paskelbta „Mokykla lyderė 2020“ tarp didžiųjų Lietuvos miestų. Apdovanojimų metu gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas padėkojo organizatoriams už tokį projektą bei visai bendruomenei, kad prisidėjo prie šio titulo siekimo ir kad toliau prisideda tobulinant gimnaziją.

Po apdovanojimų sulaukėme trumpos Daliaus Misiūno paskaitos „Kaip siekti savo svajonių?“, kurioje visiems klausytojams atskleidė pagrindinius keturis punktus, kuriais reikia vadovautis siekiant svajonių: kokia svajonė? Svajonės tikslas ir planas. Kas gali sutrukdyti svajonei? Bei pats svarbiausias – sekti progresą ir džiaugtis savo pasiekimais.

Ačiū projekto organizatoriams už projektą, gimnazijos bendruomenei už palaikymą siekiant „Mokyklos Lyderės 2020“ vardo.

Parengė IIIm klasės mokinė Aušrinė Danilevičiūtė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite