Angle down Atgal

Šiaulių rajone dingo senolis: pakeltas sraigtasparnis, iškviesti kinologai

Antradienio vakarą Etaplius.lt redakciją pasiekė žinia, kad pradingo iš namų Linartų soduose, Šiaulių rajone išėjęs senyvo amžiaus vyras. Portalo šaltinių teigimu, į orą pakeltas sraigtasparnis senolio ieškojo apie valandą, į paieškas pasitelkti ir kinologai su šunimis bei vietos gyventojai.

Senolio paieškos 21 valandą vakaro vis dar tęsiamos: vyro ieško keli policijos ekipažai su šunimis. Pranešama, jog vyras dingo apie 12 valandą dienos, o po valandos buvo pastebėtas Kurtuvėnų apylinkėse, todėl paieškos vyksta įvairiomis kryptimis. Vyrui yra senatvinė demencija,  jis sunkiai orientuojasi aplinkoje ir ją vertina neadekvačiai, todėl išėjo vilkėdamas ne pagal sezoną - tik baltinius ir kelnes, bei avėdamas, vadinamuosius kroksus. 

Vyro buvo ieškoma su termovizoriais iš sraigtasparnio, tačiau nustatyti jo vietos kol kas nepavyko. Panašiomis aplinkybėmis jis buvo dingęs ir praėjusiais metais, tačiau tuomet buvo sėkmingai rastas. Vyro paieška bus tęsiama dronais.

Antradienio pavakarę socialiniuose tinkluose išplito ir artimųjų pagalbos šauksmas.

„Prašome visų pagalbos. Šiandien mūsų senelis (gyvenantis Linartų soduose) išėjo iš namų ir negrįžo. Vilki marškiniais, mėlynomis treninginėmis kelnėmis ir apsiavęs kroksais.

Galima kryptis – Dubysos kanalas ir jo apylinkės.

Jeigu kas matete, prašau pranešti policijai arba šiuo tel. nr. 864030539“, – prašo artimieji grupėje „Pagalba vairuotojams Šiauliuose“.

Pasak Šiaulių apskrities policijos, prieš metus A. Lidas  taip pat buvo pasišalinęs iš namų ir jį  išgelbėjo vienos Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pastabumas. Ji, naktį važiuodama tarnybos reikalais, nesiorientuojantį vyrą pastebėjo Aukštelkės gyvenvietėje, už keliolikos kilometrų nuo vyro gyvenamosios vietos. Tada jis buvo surastas po pusės paros.   Moteris išgelbėjo jį nuo sušalimo, nes buvo šalta vasario naktis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite