Angle down Atgal

Šiaulių pramonininkai originaliai sprendžia darbuotojų trūkumo problemą – surengtas masinis pokalbis dėl darbo (VIDEO)

Šimtai šiauliečių turėjo unikalią progą sudalyvauti net keliuose pokalbiuose dėl darbo vos per pusdienį. Ir ne šiaip pokalbiuose, o būtent su tomis didžiosiomis įmonėmis, kurių komandos dalimi labiausiai norėtų tapti. Tokią galimybę suteikė Šiaulių pramonininkų asociacija, pakvietusi į jau antrąjį „Karjeros ir kontaktų klubą“.

Pirmiausia apie aktualiausias problemas, iššūkius, naujausias pokyčių tendencijas personalo srityje diskutavo su personalu dirbantys įmonių specialistai. Jiems skirta konferencija „Konstantos ir pokyčiai personalo valdyme: nuo besikeičiančių įstatymų iki dirbtinio intelekto“. Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas sako, kad aštrėjanti demografinė padėtis daro įtaką ir prastėjančiai situacijai žmogiškųjų išteklių srityje. Todėl verslas išgyvena labai sunkų laiką – dedamos didžiulės pastangos ir skiriamos investicijos būtent personalo paieškoms, paruošimui. Tačiau sugalvoti kaip iš esmės pakeisti situaciją, galima tik susėdus prie bendro stalo.

Pranešimus skaitė Šiaulių ugdymo, švietimo įstaigų, darbo biržos atstovai, atrankos bei personalo valdymo profesionalai. Na o po konferencijos darbuotojų, kvalifikuotų specialistų trūkumo problemą imtasis spręsti ne teoriškai, o praktiškai. Prekybos centre „Akropolis“ atsidarė tikras karjeros ir kontaktų klubas – iki pat vakaro vyko įmonių vadovų, personalo specialistų susitikimai su potencialiais darbuotojais. Ieškantys darbo čia turėjo išskirtinę galimybę neformalioje aplinkoje akis į akį pabendrauti su didžiųjų miesto, regiono ir visos šalies įmonių atstovais, daugiau sužinoti apie įmonių veiklą, išsiaiškinti kokios specialybės yra paklausiausios, o darbdaviai– progą surasti naujų darbuotojų ar praktikantų, sužinoti darbuotojų lūkesčius.

Renginyje dalyvavo dauguma didžiausių Šiaulių miesto įmonių – „Splius“, „Kalvis“, „Bodesa“, „Baltik vairas“, „Šiaulių bankas“, „Girteka“, „Telia“, „Putokšnis“, „Salda“, „Frilux“, „Interscalit“ ir kitos, taip pat netoli Šiaulių esančių regionų įmonės – „Orlen Lietuva“, „Žemaitijos pienas“, „Eternit Baltic“.

Toks „Karjeros ir kontaktų klubas“ Šiaulių pramonininkų asociacijos iniciatyva organizuojamas antrąkart. Pernai šis renginys sulaukė itin didelio atgarsio, tad neabejojama, kad jis taps tradiciniu.

Išsamiau apie renginį - vaizdo reportaže

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite