Angle down Atgal

„Šiaulių naktys“ pagal „Pietinia kronikas“: kokios beprotiškos veiklos lauks miestiečių? (VIDEO)

Būriai naktinėjančių šiauliečių, ieškančių aktyvių pramogų ar tiesiog ramiai vaikštinėjančių bulvare, jau netrukus užplūs miestą. Rytoj, penktadienį, sugrįš jau tradicinėmis tapusios „Šiaulių naktys“. Šįkart renginio temą padiktavo Rimanto Kmitos knyga „Pietinia kronikos“. Visos veiklos, kuriomis galės užsiimti papramogauti sumanę šiauliečiai, bus susijusios su 1990-ųjų laikmečiu.

Dvi naktis truksiančiuose renginiuose dalyvių lauks gausybė pačių įvairiausių veiklų, pramogų, pokalbių su žymiais žmonėmis ir net išskirtinės kolekcijos „1988 Landsbergis“ pristatymas. Beje, kolekcijos pristatymas vyks jau šiandien 18 val. prie „Baltijos“ restorano įėjimo.

Miestiečiai turės progą akis į akį pasikalbėti su knygos „Pietinia kronikos“ autoriumi. Tai vyks rytoj Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje 19.45 val. Naktinėjantys šiauliečiai taip pat galės vykti į unikalią ekskursiją „Pietinia kronikos gyvai“. Ji vyks 25 ir 26 dienomis 18 ir 21 val. Beje, norintieji dalyvauti šioje kelionėje po pietinį mikrorajoną privalo užsiregistruoti.

Į naktinį šėlsmą įsijungs ir Valstybinis Šiaulių dramos teatras. Penktadienį 19 val. bus vykdoma vieša aktorių atranka. Į ją taip pat reikia registruotis. Na, o 22 val. miestiečiai galės padūkti koncerte-diskotekoje, kuris vyks dramos teatro vidiniame kieme esančiame garažiuke. Ją ves to laikmečio „didžėjai“, naudojantys tuometinę aparatūrą.

Kaip ir pernai, „Šiaulių naktyse“ bus renkamas šviesiausias žmogus, tad kiekvienas šiaulietis kviečiamas originaliai pasipuošti, kad spindėtų ne tik gera nuotaika, bet ir ryškiomis šviesomis.

Ne smagiai patrypti kojomis šokių aikštelėje, o daugiau pajudėti užsimanę „Šiaulių naktų“ dalyviai galės išmėginti kojų miklumą. Penktadienį 18 val. prie Šiaulių viešbučio prasidės ir „Beprotiškos lenktynės“. Specialiai šiam renginiui išleisti ir šiaulietiški pinigai, taip pat marškinėliai.

Kokios beprotiškos užduotys laukia miestiečių, kas yra „talkučkė“ ir kuo dar išskirtinės šios jau netrukus prasidėsiančios „Šiaulių naktys“, plačiau žiūrėkite vaizdo reportaže.

Visą informaciją apie „Šiaulių naktis“ rasite naktys.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite