Angle down Atgal

Šiaulių meras įspėjo koncertinės įstaigos vadovą

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo potvarkiu įspėjo Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovą Saulių Kaunecką. Įspėjimas pareikštas dėl blogo įstaigos darbo organizavimo. Mero potvarkyje konstatuojama, kad Saulius Kauneckas neužtikrino tinkamo veiklos organizavimo karantino metu.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, įvertinęs gautą koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovo paaiškinimą konstatavo, kad Saulius Kauneckas padarė darbo pareigų pažeidimą, kadangi eidamas Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovo pareigas, netinkamai organizavo įstaigos ir savo, kaip įstaigos vadovo, darbą. Karantino metu, visiems įstaigos darbuotojams dirbant nuotoliniu būdu, neužtikrino, kad darbo metu būtų galima susisiekti su įstaigos kontaktiniu asmeniu nurodytu telefonu. Pats vadovas darbo metu taip pat neatsakinėjo mobiliuoju telefonu, nesilaikė reikalavimų dėl įstaigos darbuotojų nuotolinio darbo įforminimo ir tokiais veiksmais neužtikrino tinkamo įstaigos funkcionavimo.

„Karantinas – ne priežastis ir ne pasiteisinimas aplaidžiai dirbti savo darbą. Įstaigai, kuriai skirti tokie dideli asignavimai, negali atmestinai žiūrėti į savo veiklos organizavimą. Netoleruosiu bet kokio įstaigų vadovų aplaidumo. Šiuo atveju koncertinės įstaigos metinis biudžetas siekia 1,4 mln. eurų, taigi kyla klausimų, ar tinkamai naudojami biudžeto asignavimai“, – pasirašytą potvarkį komentavo meras Artūras Visockas.

Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovas Saulius Kauneckas įspėtas, kad jei per dvylika mėnesių bus pakartotinai padarytas darbo pareigų pažeidimas, tai galėtų nulemti darbo sutarties nutraukimą dėl darbuotojo kaltės.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite