Angle down Atgal

Šiaulių Globos namuose įsikūrė neeilinis grožio salonas (VIDEO)

Panašu, kad moters noro gražiai atrodyti negali įveikti nei laikas, nei aplinkybės. Tuo šiandien buvo galima įsitikinti Šiaulių Globos namuose. Čia gyvenančias moteris nemokamomis grožio procedūromis palepino Darbo rinkos mokymo centro specialistės. Norinčių pasipuikuoti manikiūru ir dailiais antakiais nusidriekė eilės. Ypač aktyvios buvo žavesio neprarandančios senjoros.

Šiaulių Globos namai geram pusdieniui virto tikru grožio salonu. Nuo pat ryto čia būriavosi žilagalvės senjoros, smalsiai apžiūrinėjo nagų lako buteliukus ir kruopščiai rinkosi spalvas. Kitos sprendė, kokia antakių forma joms labiau tiktų... Tokia grožio valandėlė – jau tradicija tampanti dovana Globos namų ir Savarankiško gyvenimo namų moterims. Šįkart damų manikiūru ir antakiais nemokamai rūpinosi Šiaulių darbo rinkos mokymo centro specialistės.

Norinčiųjų pasigražinti nusidriekė eilės. Ypač grožio procedūrų laukė senjoros. Daugelis sakė vis nuvažiuojančios ir į mieste esančius grožio salonus, o kai yra proga pasipuošti nemokamai, niekur neiškėlus kojos – dar smagiau.

Grožio procedūras Globos namų gyventojoms dovanojusios Darbo rinkos mokymo centro atstovės sako dažnai lankančios panašias įstaigas. Taip ir kitiems gerą darbą padaro, ir pačios naudos gauna. Juolab, kad ir klientės – visai ne kaprizingos.

Tokias grožio valandėles Globos namų gyventojams stengiamasi surengti kuo dažniau. Štai rugsėjį čia pusdieniui įsikurs kirpykla. Moterys sakė jau dabar su nekantrumu laukiančios naujų grožio procedūrų ir, prasitarė, pasigendančios tik cheminio šukavimo...

Akimirkos iš grožio valandėlės ir Globos namų gyventojų įspūdžiai - vaizdo reportaže

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite