Angle down Atgal

Šiaulių centre – nauja autobusų stotelė

Nuo rugpjūčio 1 dienos Šiaulių miesto centre, Vytauto gatvėje, priešais Centro polikliniką, bus įrengta nauja autobusų stotelė. 

Sprendimas įrengti naują autobusų stotelę priimtas Šiaulių miesto savivaldybės administracijos saugaus eismo komisijos posėdyje. Šią stotelę aptarnaus 1, 1A ir 2 maršrutų autobusai.

Šiuo metu artimiausios autobusų stotelės yra Draugystės prospekte, prie Šiaulių valstybinės kolegijos, ir Vytauto gatvėje, prieš sankryžą su Dvaro gatve, t. y. gana toli nuo poliklinikos. Tai jau seniai sukelia nepatogumų į gydymo įstaigą atvykstantiems žmonėms.

Sprendimas laikinas

Komisija rekomendavo, kad autobusų stotelė Vytauto gatvėje būtų įrengiama laikinai, t. y. nuo 2021 m. rugpjūčio 1 d. iki 2021 m. spalio 30 d., o dėl ilgalaikės autobusų stotelės bus sprendžiama vėliau, įvertinus ar ši idėja pasiteisino.

„Dėl stotelės atsiradimo buvo kilę daug diskusijų, nes toje vietoje nėra autobuso sustojimui reikalingos įvažos. Tačiau po ilgų svarstymų šis projektas buvo patvirtintas. Toks sprendimas jau yra pasiteisinęs ir Šiaulių mieste analogiškų stotelių galime rasti ne vieną“, – skelbiama UAB „Burturas“ pranešime. 

comment Skaitytojų komentarai (4)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite