Sportas2019 m. Liepos 10 d. 19:02

Šiaulietis orientavimosi sporto meistrų pasaulio čempionate - nepralenkiamas

90885

Šiaulietis Svajūnas Ambrazas Latvijoje vykstančiame Pasaulio meistrų orientavimosi sporto čempionate skina pergales.

Taip pat skaitykite: Orientavimosi sporto meistrų pasaulio čempionate – šiauliečio triumfas​

Sekmadienį jis iškovojo pasaulio vyrų čempiono titulą 50 m. amžiaus grupėje sprinto rugtyje. Deja, dėl teisėjų kaltės rungtis buvo anuliuota - šiaulietis liko be medalio. Vis tik šiandien jis pirmasis toje pačioje amžiaus grupėje įveikė vidutinę distanciją.

S. Ambrazas atstovauja Šiaulių orientavimosi sporto klubui „Sakas“, kurio nariai taip pat varžėsi rungtyje.

Marius Astrauskas 35 m. amžiaus grupėje užėmė 28 vietą, Ainė Ambrazienė 45 m. amžiaus grupėje buvo 17, Evandželina Petukienė - 20. Arimantas Petukas vyrų 50 m. amžiaus grupėje užėmė 45 vietą.

Pasaulio meistrų orientavimosi sporto čempionate varžosi beveik 3700 veteranų iš 42 šalių, tarp jų – net 132 lietuviai.

Penktadienį čempionato dalyvių laukia ilgos distancijos rungtis. Šiauliečiai sportininkai nusiteikę pozityviai ir tikisi medalių.