Angle down Atgal

Šiaulieti, ar iš tiesų žinai, kokį vandenį geri?

Šių metų kovo 22 d. 11.30 val. prekybos ir pramogų centre SAULĖS MIESTAS jau ketvirtąjį kartą vyksiantis Tarptautinės vandens dienos minėjimas kvies lankytojus ne tik geriamojo vandens degustacija, bet ir viliojančiomis dovanomis.

Tarptautinė vandens diena minima daugelyje pasaulio šalių. Jau tradicija tampa ir šiai dienai paminėti skiriamas renginys, kurį prekybos ir pramogų centre SAULĖS MIESTAS organizuoja Šiaulių valstybinės kolegijos studentai kartu su UAB „Šiaulių vandenys“.

Pagrindinis šiųmečio minėjimo tikslas – priminti Šiaulių miesto ir rajono gyventojams apie geriamojo vandens iš čiaupo kokybę, savybes ir naudą organizmui. Renginio metu bus degustuojamas skirtingų rūšių geriamasis vanduo, UAB „Šiaulių vandenys“ Vandens tyrimų laboratorijos specialistės paaiškins apie vandentiekio vandens naudingąsias savybes ir patars, kaip tinkamai vartoti vandenį: kiek, kada ir kokį reikia vartoti maistui.

Viktorinoje be pralaimėjimo bus galima sužinoti įvairių įdomių faktų apie vandenį, jo svarbą ir naudą mūsų gyvenimui. Nugalėtojams prizus skiria UAB „Šiaulių vandenys“, šiemet švenčiantys veiklos 70-metį. Šventinę nuotaiką skleis paslaptingasis personažas Lašelis.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite