Mindaugo Macaičio nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliečius nustebino neįprastas reginys miesto gatvėse (fotogalerija)

Ketvirtadienį ryte daugelio praeivių ir vairuotojų žvilgsnius patraukė gana neįprastas reginys Šiaulių gatvėse. Pagrindine Tilžės gatve link pietinio miesto rajono riedėjo ne kas kitas, kaip žirgų traukiama karieta.

Šia pramoga mėgavosi keturios damos, o žirgus vadeliojo du kostiumuoti vyriškiai. Kompanija mėgavosi aplinkinių dėmesiu – šypsojosi ir juokėsi.

Kaip Etaplius.lt informavo Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytoja Rita Norkutė, šitaip šįryt Lieporių gimnazijos abiturientai į paskutinę pamoką gimnazijoje atvežė savo auklėtojas.

Kaip skelbia Kelių eismo taisyklės (KET), vadeliotojams galioja panašios taisyklės, kaip ir transporto priemonių vairuotojams. Jiems vadelioti leidžiama tik dešiniuoju kelkraščiu, o jeigu jo nėra, – dešiniuoju važiuojamosios dalies pakraščiu, kuo arčiau prie važiuojamosios dalies krašto, nesukeliant pavojaus kitiems eismo dalyviams. Taip pat vadelioti galima ne jaunesniems kaip 14 metų asmenims, o vadeliotojai negali būti apsvaigę nuo psichiką veikiančių medžiagų.

Jeigu ir Jūs pamatėte ką nors nekasdieniško, pasidalinkite savo nuotraukomis ir trumpu aprašymu su Etaplius.lt naujienų portalu. Tai padaryti galite Etaplius feisbuko paskyroje arba el. paštu redakcija@etaplius.lt.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite