Sportas2018 m. Vasario 14 d. 16:18

Šiauliečiai skynė pergales Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse

Evelina MiltenėŠaltinis: Etaplius.lt

29125

Vasario 9-10 dienomis, Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių pirmenybės. Komandinėje įskaitoje šiauliečiai surinko 302 taškus ir užėmė 3-iąją vietą. Šiaulių lengvosios atletikos sportininkų komandą sudarė 20 sportininkų. Iš jų prizininkais tapo 10 dalyvių.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje, kuroje varžėsi 14 dalyvių, 2 vietą iškovojo Viktorija Lunskytė, rezultatu 9.09 s. (treneris E. Reinotas). Estafetiniame bėgime 4x200 m 3-iąją vietą, iš 8 komandų užėmė Šiaulių miesto merginos: Gabija Naujokaitė, Emilija Strupaitė, Ema Bružaitė ir Viktorija Lunskytė. (treneriai: V. Žiedienė, J. Baikštienė, I. Zabulienė, E. Reinotas).

Iš 12 dalyvių šuolio į aukštį rungtyje nugalėtoja tapo Amelita Taujaunskaitė, rezultatu 1,70 m. (trenerė D. Maceikienė). Šuolio su kartimi rungtyje geriausią rezultatą (3,30 m) pademonstravo Judita Kazlauskaitė (treneriai: V. Žiedienė, J. Spudis), vaikinų tarpe 2-iąją vietą užėmė Edvinas Gylys (treneriai: J. Baikštienė, R. Konteikienė ir T. Skalikas).

Šuolio į tolį rungtyje varžėsi 23 dalyvės. 3-iąją vietą iškovojo Emilija Strupaitė (trenerė: J. Baikštienė). Septynkiakovėje pirmasis tapo Dominykas Murnikovas (treneriai: J. Baikštienė, I. Zabulienė ir T. Skalikas).