A. Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliečiai Europos motociklų kroso čempionate grožėjosi įspūdingais vaizdais (fotogalerija, vaizdo įrašas)

Šiauliuose, Aleksandrijoje, šį savaitgalį netilo motociklų griausmas. Sportininkai rungėsi Europos motociklų kroso čempionate.

Čempionato varžybose dalyvavo motosporto meistrai ir jaunieji talentai iš keliolikos užsienio valstybių. Šiauliečiai ir kitų Lietuvos miestų žiūrovai taip pat turėjo už ką sirgti, trasoje pasirodė net keletas itin perspektyvių sportininkų. Miestiečiai galėjo nusileisti į sportininkų parką, apžiūrėti motociklus, pabendrauti, nusifotografuoti.

Aleksandrijos trasoje varžėsi greičiausi „Open“ klasės sportininkai iš visos Europos ir geriausi Šiaurės Europos zonos EMX65 ir EMX85 klasių motociklininkai. Čempionato metu teisėjavo tarptautinės federacijos patvirtinti teisėjai. Taikyti specialūs aplinkosauginiai reikalavimai, didelis dėmesys skirtas sportininkų sąlygoms. Šiauliuose tai vienintelė šalyje tokio lygio trasa, kuriai galioja specifiniai saugumo, pločio ir kiti reikalavimai.

„Open“ klasei priskiriamų motociklų čempionatas yra bendras visoje Europoje, 2019 m. jame – septyni etapai, o Lietuvoje vyksta trečiasis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite