Angle down Atgal

Šiauliai prašo Seimo narių ir ministerijų atstovų palaikymo

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės pirmininką Stasį Tumėną. Savivaldybės vadovas Seimo narį informavo, kad Šiaulių miesto savivaldybė pateikė savo pastebėjimus ir pasiūlymus Finansų ministerijai dėl rengiamo vadinamojo Ateities ekonomikos DNR plano. Šiaulių meras taip pat pasirašė raštą Vyriausybės kancleriui, dėl keturių ministerijų atstovų susitikimo surengimo Šiauliuose.

Aktyvus bendradarbiavimas su Seimo Šiaulių krašto bičiulių grupe vyksta nuolat, o šį kartą Artūras Visockas prašo bendro susitelkimo, siekiant, kad Šiaulių oro uosto išvystymo ir greta esančios pramoninės teritorijos infrastruktūros pagerinimo (įtraukiant ir geležinkelio vėžės į LEZ teritoriją atkūrimą), bei kiti, Šiaulių miestui ir visam regionui svarbūs projektai būtų įtraukti į Ekonomikos skatinimo planą.

Šiaulių miesto savivaldybė savo ruožtu jau kreipėsi į Ekonomikos ir inovacijų, Krašto apsaugos, Susisiekimo ir Vidaus reikalų ministerijas dėl Šiaulių iniciatyvų palaikymo, nes siūlomų projektų įgyvendinimas būtų itin svarbus ir valstybinėms institucijoms. Artūras Visockas su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu pasitarė dėl galimybės į bendrą susitikimą Šiauliuose pasikvieti visų minėtų ministerijų atstovus, kad būtų galima vietoje apžiūrėti ir įvertinti Šiaulių projektų prasmingumą, aptarti jų būtinybę tapti Ateities ekonomikos DNR plano dalimi. Šiaulių meras jau pasirašė oficialų prašymą Vyriausybės kancleriui dėl tarpininkavimo rengiant susitikimą.

Šiaulių miesto mero Artūro Visocko raštas Vyriausybės kancleriui Algirdui Stončaičiui

Šiaulių miesto mero Artūro Visocko laiškas Šiaulių krašto bičiulių grupės pirmininkui Stasiui Tumėnui:

„Šiaulių miesto savivaldybė susipažino su Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengtu ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimo projektu (toliau – Ekonomikos skatinimo planas) ir 2020 m. gegužės 22 d. raštu Nr. S-1823 pateikė savo pastebėjimus ir siūlymus Lietuvos Respublikos finansų ministerijai.

Įvertinus tai, kad už Ekonomikos skatinimo plano sudarymą yra atsakingos ministerijos Šiaulių miesto savivaldybė 2020 m. gegužės 25 d. raštu Nr. S-1864 (pridedama) kreipėsi į Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministeriją, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministeriją, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministeriją ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministeriją su prašymu palaikyti Šiaulių miesto iniciatyvas ir pateiktus prašymus skirti finansavimą.

Prašome Jūsų susipažinti su Šiaulių miesto savivaldybės teikiamais prašymais, juos pristatyti kitiems Šiaulių krašto bičiulių grupės nariams bei visapusiškai palaikyti, siekiant tiek Šiaulių miestui bei visam regionui, tiek ir Lietuvos valstybei svarbių tikslų įgyvendinimo.

Manome, kad rengiamas Ekonomikos skatinimo planas yra paskutinė reali galimybė visiems kartu bendradarbiaujant išspręsti problemas, stabdančias Šiaulių regiono konkurencingumo didinimą ir neleidžiančias efektyviai išnaudoti turimo potencialo.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite