Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „ZeroZeroZero“ (2020)

Kantriai belaukiant penktojo „Gomoros“ sezono vis ieškojau, ką būtų galima pažiūrėti panašaus ir dar nematyto. Išvydus tų pačių kūrėjų vardus ir pavardes ties serialu „ZeroZeroZero“ (lietuviškai „NulisNulisNulis“), pasirinkimas tapo aiškus. Vienas serialo kūrėjų – italų kino režisierius ir scenaristas Stefano Sollima. Ir mačius serialą „Gomorrah” ar kitas jo kurtas kriminalines dramas: „Subura” (anglų kalba „Suburra“) bei „Sicario 2: kartelių karai“ (orig. pavadinimas „Sicario 2: Day Of The Soldado”), puikiai žinai, ko galima tikėtis.

Taigi, puikių tiek kino kritikų, tiek žiūrovų atsiliepimų sulaukusi kriminalinė istorija pasakoja, kaip tarp įtakingų verslininkų, Italijos ir Meksikos narkotikų kartelių ir Meksikos valdžiai priklausančių karių užsimezga neramus, nešvarus ir daugybės gyvybių iš visų pusių pareikalausiantis nusikalstamas trikampis. Pradedama didelės kokaino siuntos kelionė iš Monterėjaus miesto Meksikoje į Gioia Tauro Italijoje. Už saugų siuntos pergabenimą atsakinga Amerikos laivybos kompanija, priklausanti Lynwood’ų šeimai. Jai vadovauja turtingasis verslininkas Edward’as Lynwood’as, kurį įkūnija pats Holivudo veteranas Gabriel’ius Byrne’as! Kitus pagrindinius vaidmenis seriale atlieka Andrea Riseborough, matyta filmuose „Užmirštieji“ (angl. pavad. „Oblivion“), „Pagieža“ (angl. pavad. „The Grudge“) ir daugelis kt. bei Dane DeHaan‘as, kurį bent asmeniškai puikiai pamenu ne iš didelio biudžeto filmų, kuriuose jis vaidino: „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of Thousand Planets“ ar „Nepaprastas žmogus – voras 2“ (angl. „Amazing Spiderman 2“) ir kt., bet visų pirma iš mano ypač mėgstamo žanro – mistinio siaubo trilerio „Priešnuodis gyvenimui“ (angl. „A Cure For Wellness“), kuriame jis suvaidino smalsujį Niujorko finansinių paslaugų įmonės vadovą Lockart‘ą.

Įdomus ir kiekvienos „ZeroZeroZero“ serijos pateikimas: iš pradžių parodomas įvykių epicentras ir pats veiksmo sūkurys kažkurio iš pagrindinių herojų akimis, o vėliau keliamasi atgal ir palaipsniui sudėliojama visa įvykių chronologija, taip priartėjant prie atomazgos. Kartais tai vėl kartojama jau kito veikėjo akimis. Ir reikia pripažinti, toks originalus pateikimas žiūrisi ganėtinai neįprastai ir įdomiai.

Įdomus ir tas faktas, kad nemaža dalis įvykių vyksta iškart keturiuose žemynuose. Serialas filmuotas JAV, Italijoje, Meksikoje, Maroke bei Senegale.

Pabaigai, tai – dar viena kino ekranizacija, kurta pagal italų rašytojo Roberto Saviano scenarijų. O tai reiškia, kad jei jums bent kiek patiko serialas „Gomora“ ar filmas „Neapolio piranijos“ (orig. pavadinimas „La paranza dei bambini“), tada „ZeroZeroZero“ primygtinai reikalauja jūsų dėmesio!

Ar teko peržiūrėti? Kokį įspūdį jums paliko šis serialas? Pasidalinkite asmenine nuomone komentaruose! 

Apžvalgos autorius Agnius Atstopas

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt8332438/

Daugiau kino recenzijų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite