Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „Raktų žaidimas“

Apžvalgos autorius Agnius Atstopas

Visai neseniai buvau jums rekomendavęs vieną populiaresnių pastarojo meto kino platformos „Netflix“ serialų „Tamsus troškimas“ (orig. pavadinimas „Oscuro Deseo“). Komentaruose buvo daugybė jūsų prašymų rekomenduoti ką nors panašaus. Vienas iš variantų – serialas „Raktų žaidimas“ (orig. pavadinimas „El Juego de las Llaves“).

Visų pirma pažymėsiu, kad iš esmės patys serialai tikrai skiriasi ir jei pirmajame yra daugiau detektyvinės minties ir trileriams būdingų idėjų, tai „Raktų žaidimas“ – kur kas lengvesnio, griežtai tik suaugusiems skirto draminio turinio leidinys su komedijos elementais bei daug daug daug erotikos! Vis tik… meksikietiškas laisvumo prieskonis išlieka. O kitaip ir būti negali, kada ir šiame seriale vieną pagrindinių vaidmenų atlieka „Oscuro Deseo“ žvaigždė, meksikiečių aktorė ir dainininkė Maite Perroni!

Apie ką pats serialas? Galima būtų apibūdinti ir vienu sakiniu: apie seksualinį laisvumą, atvirus santykius ir norą išsilaisvinti iš kasdienybės patiriant naujų pojūčių. O dabar kiek plačiau: Pagrindiniame siužeto fone – keturios poros, aštuoni draugai, nusprendę į savo santykius miegamajame įsileisti naujų vėjų, nusprendžia pažaisti svingerišką žaidimą, pavadintą „raktų žaidimu“. Principas paprastas: vyrai sudeda savo automobilių ar namų raktus į bendrą indą ir jų antrosios pusės atsitiktinai traukia pirmus pasitaikiusius. Naujai žaidimo forma atsitiktinai sujungtos poros gauna trumpą galimybę bendru susitarimu vienai nakčiai pasimėgauti seksu su nauju partneriu. Viskas atrodo paprasta? Anaiptol... Be bendrų susitarimų pavydus palikti už durų ir laikytis atitinkamų taisyklių, kažkas kovoja su savo šeimyniniais įsitikinimais ir sąžine, kažkas bando suprasti savo tikrąją seksualinę orientaciją, kažkas bando įveikti kitokius kompleksus. Plačiau pasakoti nenoriu, kadangi nenoriu spoilint‘i paties turinio.

Taip pat verta būtų paminėti, kad serialas „Raktų žaidimas“ „GQ (Gentlemen‘s Quarterly) Mexico“ žurnalo buvo pripažintas geriausiu 2019-ųjų metų televizijos serialu. Tad jei nejaučiate susikaustymo ar kitokio nepatogumo prieš akis matydami daug erotinių scenų, bei į pateikiamus svingeriškus dalykus gebate pažvelgti su šypsena ir humoru, pirmyn į peržiūrą „pasiimti savo gero laiko!” 

IMDB

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite