Angle down Atgal

Serialo apžvalga: „Broadchurch“

Psichologinių detektyvų be superduperherojų mėgėjams. Britų kino mylėtojams. Kino istorijų apie mažų miestelių neparadinę gyvenimo pusę ir paslaptis gerbėjams.

...Kurortiniame Anglijos Brodčarčo miestelyje randamas nužudyto 11-mečio berniuko kūnas. Nusikaltimą tirti imasi vietos bendruomenėje išaugusi ir visus „puikiai pažįstanti" pareigūnė Eli Miler (akt. Olivia Colman) ir vos čia pradėjęs dirbti, savų problemų turintis Alekas Hardis (akt. Davidas Tennantas). Greitai paaiškėja, kad žudikas nėra atvykėlis iš kitur. Jis – šio miestelio gyventojas.

Apie tai, kaip nusikaltimas keičia mažą bendruomenę. Vaiko netekusių tėvų skausmą ir išgyvenimus. Byrančias šeimas. Nuklydimus. Tai, kad kiekvienas žmogus turi savo dramą ir tragediją. Žiniasklaidos galią, tikslus, manipuliacijas ir atsakomybę. Išgąsdintos bendruomenės linčo teismą ir gebėjimus susitelkti, palaikyti.

Pagaliau apie nepakeliamą kaltės jausmą ir kaip tikrai galima nežinoti, kas iš tiesų vyksta tavo šeimoje.

Puikus siužetas, aktorių vaidyba, krūva apdovanojimų. Kritikų ir žiūrovų liaupsės. Savotiškas „Tvin Pyksas", tik be mistikos, kur kas kasdieniškesnis, su gerai išvystytais psichologiniais portretais.

3 sezonai. 2013, 2015 ir 2017 m. Peržiūrėjau pirmą. Ar imsiuosi kitų?

Be jokios abejonės.

Apžvalgos autorė Asta Sara

IMDB: https://www.imdb.com/title/tt2249364/

Daugiau kino recenzijų rasite čia: Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite