Angle down Atgal

Sniego kalnai: seniai taip nebuvo

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Vieni džiaugiasi, o kiti pyksta, kam tiek daug prisnigo. Mat keliai ir didžioji dalis miesto šaligatvių pasidarė labai slidūs ir žinoma ne tik nepatogūs, bet ir pavojingi.

Bet užtat vaikams ir jaunimui, tai labai smagu! Juk labai būdavo smagu mano vaikystėje nusileisti su rogėmis nuo kalno. Greitis būdavo toks didelis, kad vėjelis švilpdavo ausyse. Tai buvo labai seniai, bet prisiminti visada malonu.

Vakar paminėtos taip vadinamos „Grabnyčios“. Tai Kristaus paaukojimo šventė. Senojo Testamento Bažnyčioje kiekvienas pirmagimis berniukas būdavo pašvenčiamas Dievui. Taigi mano vaikystės laikais daug kas sakydavo, kad per Grabnyčias būna dideli šalčiai, speigai. Naktimis pokšėdavo medžiai ir tvoros. Sniego būdavo kalnai, reikėdavo daug padirbėti su kastuvais, kad pasidaryti praėjimus į tvartus, į bulvių rūsius. Bet bėgant metams daug kas keičiasi. Didelių šalčių nebėra, tai ir žiemos daugiausia besniegės. Na, o šiemet tai žiemužė sniego nepagailėjo. Daug valymo ir kasimo. Štai vyrai kasa sniegą nuo vienos parduotuvės stogo. Vyra skuba, verčia sniegą nuo stogo, kol šis jo neįlaužė. Taigi šiemet žiema sniego nepagailėjo!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite