Angle down Atgal

Seminaro „eTwinning“ dalyvių įspūdžiai

Lenkijos sostinėje, Varšuvoje, liepos pradžioje įvyko programos "eTwinning" profesinės raidos ir kontaktinis partnerių paieškos seminaras, skirtas profesinių mokyklų mokytojams.

Seminare "Verslumas" dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mokytoja A. Abukaitienė kartu su 50 mokytojų, projektų vykdytojų ir kitų švietimo darbuotojų iš įvairių Europos šalių. Dalyvavimas susitikime suteikė galimybę daugiau sužinoti apie „eTwinning“ projektus bei šiame portale naudojamus IKT įrankius.

Darbo grupėse buvo pristatytos įvairios priemonės, kaip įsitraukti ir dalyvauti programos „eTwinning“ veikloje. Dalyviai atliko užduotis skirtas efektyviam projektų planavimui, organizavimui, įvertinimui. Projekto lektoriai dalinosi patirtimi, kaip pradėti suplanuoti, įgyvendinti savo pirmąjį „eTwinning“ projektą.

Mokytojai turėjo galimybę susipažinti su projektų partnerių geriausios patirties pavyzdžiais vykdant programos „eTwinning“ projektus, kurie tapo ir naujų projektų pradžia. Mokytoja A. Abukaitienė kartu su kolegomis iš Prancūzijos, Olandijos, Portugalijos vykdys projektą „TwinSpace“ erdvėje, kurio metu mokiniai susipažins su šių šalių profesiniu mokymu, švietimo ypatumais, efektyvesne integracija į darbo rinką. "eTwinning“ projekte bendradarbiaujantys mokytojai kelia svarbiausius ugdymo tikslus tokius, kaip komandinis darbas, skaitmeninis tobulėjimas ir lyderystė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite